Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Twój kawałek ziemi w Śmieszkowie OBNIŻKA 2 DZIAŁEK - Śmieszkowo  -
Wielkopolskie Zdjęcie nr 1
Wielkopolskie Zdjęcie nr 2

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Twój kawałek ziemi w Śmieszkowie OBNIŻKA 2 DZIAŁEK - Śmieszkowo

Śmieszkowo, gm. Czarnków, pow. Czarnkowsko-Trzcianecki, Wielkopolskie
Powierzchnia terenu: 1119 m²
89 520 zł
80,00 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
Muvon Nieruchomości
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
1119 m²
Rodzaj prawa:
własność
Typ działki - przeznaczenie:
  • pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną
Uzbrojenie:
  • kanalizacja sanitarna
Ogrodzenie:
nie
Rodzaj nawierzchni:
  • droga o nawierzchni asfaltowej
C-Profes - wyceny 2

Opis
Działki budowlane w Śmieszkowie – świetna lokalizacja, świetna cena!

OBNIŻKA

Szukasz miejsca, gdzie zbudujesz swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie 7 działek budowlanych w Śmieszkowie, które są gotowe, by stać się Twoją przyszłą inwestycją. Tylko 5 km od Czarnkowa – idealne połączenie spokoju z bliskością do miasta!

Działki w ofercie:

Działka 681/1 – 1268 m² – 145 820 PLN
Działka 681/2 – 970 m² – 111 550 PLN
Działka 681/3 – 924 m² – 106 260 PLN
Działka 681/4 – 967 m² – 111 205 PLN
Działka 681/5 – 957 m² – 90 915 PLN ---> Obniżka
Działka 681/6 – 1150 m² – 120 750 PLN ---> Obniżka
Działka 681/7 – 1119 m² – 89 520 PLN

Dlaczego warto?

Doskonała lokalizacja – spokój i natura, a jednocześnie blisko do Czarnkowa, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.
Dostęp do mediów – działka 681/7 ma dostęp do prądu, wody, kanalizacji i światłowodu w promieniu 30 metrów. Pozostałe działki mają dostęp do mediów w odległości maksymalnie 250 metrów, a nawet drogą 30KWD będzie to zaledwie 100 metrów!