O serwisie
Naszą misją było stworzenie serwisu dedykowanego wyłącznie działkom, który zaoferuje profesjonalny i rzetelny dostęp do informacji. Celem portalu było to, by forma ogłoszeń zawierała konkretne informacji o działce, a jak najwięcej ogłoszeń zawierało dokładną lokalizację i możliwość zebrania dla niej niezbędnych danych. Dzięki temu możesz podejmować świadome i przemyślane decyzje inwestycyjne.

Najlepszedzialki.pl to:

TRANSPARENTNOŚĆ I RZETELNOŚĆ


Ogłoszenia w serwisie to zazwyczaj konkretny numer działki/działek, dzięki temu wiesz jakiego gruntu ono dotyczy.
Najlepsze działki
 

INFORMACJA I JAWNOŚĆ DANYCH


W serwisie masz możliwość weryfikacji działki będącej przedmiotem ogłoszenia, bądź innej dowolnej parceli.
Najlepsze działki
 

PRZEJRZYSTOŚĆ I INTUICYJNOŚĆ


Ogłoszenia w portalu są zestandaryzowane w przejrzysty sposób, a ich dodawanie ma szereg ułatwień i podpowiedzi, co pozwala na szybkie zamieszczenie oferty, bez zbędnych, długich opisów.
Najlepsze działki
 

PLATFORMA ŁĄCZENIA SPRZEDAJĄCYCH I KUPUJĄCYCH


W serwisie zarówno właściciele gruntów, jak i zainteresowani kupnem mogą dotrzeć do finalizacji transakcji sprzedaży nieruchomości gruntowej. 
Najlepsze działki
 

DODATKOWE USŁUGI


Ofertę serwisu uzupełniają także usługi związane z rynkiem nieruchomościami takie jak możliwość zlecenia wyceny nieruchomości współpracującym rzeczoznawcom lub współpracy przy pozyskaniu kredytu hipotecznego. Wszystkie dodatkowe usługi świadczone są przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w każdej z tych dziedzin.
Najlepsze działki