Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Działka inwestycyjna łódzkie  Rosanów - Rosanów  -
Łódzkie Zdjęcie nr 1
Działka inwestycyjna łódzkie  Rosanów - Rosanów  -
Łódzkie Zdjęcie nr 2
Działka inwestycyjna łódzkie  Rosanów - Rosanów  -
Łódzkie Zdjęcie nr 3
Działka inwestycyjna łódzkie  Rosanów - Rosanów  -
Łódzkie Zdjęcie nr 4
Działka inwestycyjna łódzkie  Rosanów - Rosanów  -
Łódzkie Zdjęcie nr 5
Działka inwestycyjna łódzkie  Rosanów - Rosanów  -
Łódzkie Zdjęcie nr 6
Działka inwestycyjna łódzkie  Rosanów - Rosanów  -
Łódzkie Zdjęcie nr 7
Działka inwestycyjna łódzkie  Rosanów - Rosanów  -
Łódzkie Zdjęcie nr 8
Działka inwestycyjna łódzkie  Rosanów - Rosanów  -
Łódzkie Zdjęcie nr 9
Działka inwestycyjna łódzkie  Rosanów - Rosanów  -
Łódzkie Zdjęcie nr 10
Działka inwestycyjna łódzkie  Rosanów - Rosanów  -
Łódzkie Zdjęcie nr 11
Działka inwestycyjna łódzkie  Rosanów - Rosanów  -
Łódzkie Zdjęcie nr 12

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Działka inwestycyjna łódzkie Rosanów - Rosanów

Rosanów, gm. Zgierz, pow. Zgierski, Łódzkie
Powierzchnia terenu: 12253 m²
857 710 zł
70,00 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
Muvon Nieruchomości
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
12253 m²

Opis
Na sprzedaż kompleks 4 działek inwestycyjnych w Rosanowie gm. Zgierz.

Powierzchnia łączna: 12 253 m2
Numery działek: 675/5, 675/6, 675/7, 675/8

Parametry technicznePrzeznaczenie: Teren pod zabudowę jednorodzinną (płaski, suchy).
Decyzje administracyjne: Wystąpiono o Warunków Zabudowy (WZ)
Ukształtowanie: Działka o regularnym kształcie, dogodna pod podział na mniejsze lub realizację zamkniętego osiedla.
Zapraszam do kontaktu

Maciej Świtaj
tel.: 519 035 945
e-mail: m.switaj@muvon.pl

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.
Doradcy finansowi współpracujący z MUVON Nieruchomości pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.

Zapraszamy również do naszego oddziału:
Muvon Łódź Centrum | 90-039 Łódź, ul. Nawrot 85a/2 (wejście od ul. Wysokiej), tel.: 42 307 24 61