Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Rozpoczynamy sprzedaż pierwszych działek na Lisiej Górze w Dygowie - Dygowo  -
zachodniopomorskie Zdjęcie nr 1
zachodniopomorskie Zdjęcie nr 2
zachodniopomorskie Zdjęcie nr 3
zachodniopomorskie Zdjęcie nr 4
zachodniopomorskie Zdjęcie nr 5
zachodniopomorskie Zdjęcie nr 6

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Rozpoczynamy sprzedaż pierwszych działek na Lisiej Górze w Dygowie - Dygowo

Dygowo, gm. Dygowo, pow. kołobrzeski, zachodniopomorskie
Powierzchnia terenu: 1054 m²
80 000 zł
75,90 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
Smardz Nieruchomości
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
1054 m²

Opis
Na sprzedaż pierwsze 3 z 16 atrakcyjnych działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową, położonych w wyjątkowej lokalizacji na Lisiej Górze w miejscowości Dygowo, województwo zachodniopomorskie, powiat kołobrzeski. Cały kompleks został zaprojektowany z myślą o osobach ceniących przestrzeń, spokój oraz komfort życia w otoczeniu natury. Działki posiadają różne powierzchnie, dzięki czemu przyszli właściciele mogą wybrać nieruchomość najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb oraz planowanej inwestycji.
Dostępne działki:
działka nr 283/15 – powierzchnia 1054 m² cena : 76,00 zł/m²
działka nr 283/16 – powierzchnia 1041 m². cena : 100 zł/m²
działka nr 283/17 – powierzchnia 1051 m². cena : 100 zł/m²
Nieruchomości położone są w wyjątkowo spokojnej i kameralnej części miejscowości – na Lisiej Górze. Dzięki usytuowaniu na naturalnym wzniesieniu działki oferują piękną, otwartą przestrzeń oraz widok na panoramę miejscowości i okolicę.
Ogromnym atutem inwestycji jest zachowanie przestrzeni pomiędzy terenami zabudowy. Przed działkami znajduje się wydzielony pas gruntu, który nie będzie przeznaczony pod zabudowę, co zapewnia większą prywatność, poczucie swobody oraz trwałe zachowanie widoku i otwartego charakteru okolicy. To rozwiązanie znacząco podnosi komfort przyszłego zamieszkania oraz wartość nieruchomości.