Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Do sprzedania działka w Pychowicach Kraków - Podgórze  -
małopolskie Zdjęcie nr 1
Do sprzedania działka w Pychowicach Kraków - Podgórze  -
małopolskie Zdjęcie nr 2

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Do sprzedania działka w Pychowicach Kraków - Podgórze

Podgórze, gm. Kraków, pow. Kraków, małopolskie
Powierzchnia terenu: 2147 m²
1 999 999 zł
931,53 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
odwlasciciela.pl
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
2147 m²

Opis
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Działka nasłoneczniona ,płaska w pobliżu ul Gronostajowej ,rolna w formie prostokąta . Cena do uzgodnienia Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl

Kontakt:
tel. zadzwoń
Wyślij pytanie
odwlasciciela.pl
Biuro nieruchomości

Data dodania ogłoszenia: 2026-05-14