Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Sprzedam działki w malowniczej miejscowości Kuflew w gminie Mrozy - Kuflew  -
mazowieckie Zdjęcie nr 1
mazowieckie Zdjęcie nr 2
mazowieckie Zdjęcie nr 3
mazowieckie Zdjęcie nr 4
mazowieckie Zdjęcie nr 5
mazowieckie Zdjęcie nr 6
mazowieckie Zdjęcie nr 7

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Sprzedam działki w malowniczej miejscowości Kuflew w gminie Mrozy - Kuflew

Kuflew, gm. Mrozy, pow. miński, mazowieckie
Powierzchnia terenu: 1313 m²
85 000 zł
64,74 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
Paweł Bielecki Eden
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
1313 m²
Rodzaj nawierzchni:
  • droga o nawierzchni asfaltowej
C-Profes - wyceny 2

Opis
Na sprzedaż trzy działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Kuflew, w gminie Mrozy, w powiecie mińskim, w województwie mazowieckim.
To idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę domu w otoczeniu natury, z jednoczesnym dostępem do niezbędnej infrastruktury i wygodnym dojazdem do większych miast.
Oferowane działki mają powierzchnie: 0,1173 ha (nr 646/11), 0,1092 ha (nr 646/12) oraz 0,1313 ha (nr 646/13).
Ich kształt i wymiary zostały przedstawione na jednym ze zdjęć, co pozwala łatwo wyobrazić sobie możliwości zagospodarowania terenu.
Działka nr 646/11 znajduje się w pierwszej linii zabudowy i posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej asfaltowej ulicy, co znacząco podnosi komfort codziennego użytkowania.
Dwie pozostałe działki, są już w bardziej prywatnej przestrzeni i usytuowane w drugiej i trzeciej linii zabudowy, połączone są z drogą publiczną szeroką, ośmiometrową drogą wewnętrzną gminną, zapewniającą wygodny i bezproblemowy dojazd.