Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Sprzedam działke budowlana 900 m w Łukowie przy ul Rurowej - Łuków  -
lubelskie Zdjęcie nr 1
lubelskie Zdjęcie nr 2
lubelskie Zdjęcie nr 3
lubelskie Zdjęcie nr 4
lubelskie Zdjęcie nr 5

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Sprzedam działke budowlana 900 m w Łukowie przy ul Rurowej - Łuków

Łuków, gm. Łuków, pow. łukowski, lubelskie
Powierzchnia terenu: 900 m²
135 000 zł
150,00 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
Paweł Bielecki Eden
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
900 m²
Rodzaj prawa:
brak informacji

Opis
OKAZJA!!! Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 900 m w Łukowie przy ul. Rurowej.
Nieruchomość nr 2540/5 o wymiarach ok. 16,5m x 55m (szer. x dł.) usytuowana wśród zabudowy domów jednorodzinnych pomiędzy ulicami Okrzei i Rurową.
Obszar na którym się znajduje działka jest oznaczony w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem MN,U - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z możliwością prowadzenia usług (zdj.).
Media: woda, prąd, gaz, kanalizacja w sąsiadującej działce.
Teren równy, możliwość budowy domu lub budynku gospodarczego( garażu) na granicy działki.
Dojazd do działki jest przez bramę na pilot od ul. Rurowej polegający na służebności wieczystej bezpłatnego przejazdu, przejścia i przesyłu mediów.
Idealne miejsce na domek z garażem i ogródkiem lub pod działalność gospodarczą..
Cicha i spokojna okolica pośród domów jednorodzinnych, oddalona od miejskiego zgiełku z szybkim dojazdem do centrum miasta.