Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Powiększ gospodarstwo 24 ha ziemi w Longinówce - Longinówka  -
Łódzkie Zdjęcie nr 1
Łódzkie Zdjęcie nr 2

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Powiększ gospodarstwo 24 ha ziemi w Longinówce - Longinówka

Longinówka, gm. Rozprza, pow. Piotrkowski, Łódzkie
Powierzchnia terenu: 24070 m²
349 000 zł
14,50 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
Muvon Nieruchomości
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
24070 m²

Opis
2,4 ha ziemi przy samym Piotrkowie – Inwestycja lub Twoje Nowe Włości!
Szukasz ziemi, która nie tylko powiększy Twój areał, ale też z każdym rokiem będzie zyskiwać na wartości? Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży działki rolnej nr 84 w miejscowości Longinówka (gm. Rozprza), o imponującej powierzchni 2,4070 ha.
Dlaczego ta ziemia to strzał w dziesiątkę?Strategiczna Lokalizacja: Działka położona jest między Piotrkowem Trybunalskim a Rozprzą. Bliskość dużego ośrodka miejskiego sprawia, że to doskonała lokata kapitału pod przyszłą inwestycję.
Potencjał dla Rolnika: Idealna propozycja dla nowoczesnego rolnika, który chce realnie zwiększyć swoje gospodarstwo i zoptymalizować produkcję rolną na dużym, jednolitym obszarze.
Wygodny dojazd: Położenie w Longinówce gwarantuje sprawną komunikację i łatwy dostęp do pól oraz głównych szlaków transportowych regionu.
Szczegóły nieruchomości:Nr działki: 84
Miejscowość: Longinówka, gm. Rozprza
Powierzchnia: 2,4070 ha
Przeznaczenie: Rolna z ogromnym potencjałem inwestycyjnym