Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Syndyk sprzeda udział 16 - Łokietka Warszawa  -   -
(wybierz) Zdjęcie nr 1
Syndyk sprzeda udział 16 - Łokietka Warszawa  -   -
(wybierz) Zdjęcie nr 2

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Syndyk sprzeda udział 16 - Łokietka Warszawa -

, pow. , (wybierz)
Powierzchnia terenu: 332 m²
221 000 zł
665,66 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
odwlasciciela.pl
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
332 m²
Województwo:
(wybierz)
Opis
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Syndyk masy upadłości w sprawie prowadzonej przez SR dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy, sygn. akt WA2M/GUp-s/87/2025 ogłasza konkurs ofert na zakup udziału 1/6 w prawie własności nieruchomości gruntowej stanowiącej dz. ew. nr 66/2, zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, znajdującej się przy ul. Łokietka 12, w Warszawie, dzielnica Targówek, woj. mazowieckie. Dla nieruchomości nie została urządzona księga wieczysta. Cena wywoławcza wynosi 221 000 zł. Oferent obowiązany jest wpłacić wadium w wysokości 22 100,00 zł na rachunek bankowy masy upadłości o numerze 48 1050 1054 1000 0097 0347 3034, tytułem: „Wadium, sygn. WA2M/GUp-s/87/2025, Łokietka, Warszawa”. Oferty w formie pisemnej należy złożyć lub przesłać do kancelarii syndyka (Lege Restrukturyzacje Sp. z o. o., Al. Reymonta 12A, 01-842 Warszawa) w terminie do dnia 02.06.2026 r., godzina 16:00. Decyduje data i godzina wpływu. W wypadku przesyłania oferty pocztą, ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy umieścić w dodatkowej kopercie z opisem: „Oferta – konkurs ofert – WA2M/GUp-s/87/2025 – Łokietka, Warszawa – nie otwierać przed dniem 03.06.2026 r.”. Szczegółowe wymogi formalne w zakresie treści ofert znajdują się w Regulaminie konkursu. Otwarcie i rozpoznanie ofert odbędzie się w kancelarii syndyka w dniu 03.06.2026 r. o godzinie 11:00. Jeśli zostanie złożona więcej niż jedna oferta spełniająca warunki konkursu, syndyk zarządzi przeprowadzenie aukcji (przetarg ustny) wśród wszystkich obecnych oferentów. Rozpoczęcie licytacji planowane jest na dzień 03.06.2026 r. godzinę 13:00. Licytacja zostanie przeprowadzona on-line, przy pomocy platformy do wideokonferencji. Kwota postąpienia w licytacji wynosić będzie 5 000,00 zł. Z operatem szacunkowym oraz regulaminem konkursu można zapoznać się również po uprzednim kontakcie mailowym z kancelarią syndyka. Wszelkich informacji udziela kancelaria syndyka pod adresem e-mail: likwidacja(małpa)kancelarialege.pl Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl