Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Działka budowlana przy centrum Legnicy z projektem + MPZP -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 1
Działka budowlana przy centrum Legnicy z projektem + MPZP -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 2
Działka budowlana przy centrum Legnicy z projektem + MPZP -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 3
Działka budowlana przy centrum Legnicy z projektem + MPZP -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 4
Działka budowlana przy centrum Legnicy z projektem + MPZP -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 5
Działka budowlana przy centrum Legnicy z projektem + MPZP -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 6
Działka budowlana przy centrum Legnicy z projektem + MPZP -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 7
Działka budowlana przy centrum Legnicy z projektem + MPZP -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 8
Działka budowlana przy centrum Legnicy z projektem + MPZP -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 9
Działka budowlana przy centrum Legnicy z projektem + MPZP -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 10
Działka budowlana przy centrum Legnicy z projektem + MPZP -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 11
Działka budowlana przy centrum Legnicy z projektem + MPZP -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 12
Działka budowlana przy centrum Legnicy z projektem + MPZP -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 13
Działka budowlana przy centrum Legnicy z projektem + MPZP -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 14
Działka budowlana przy centrum Legnicy z projektem + MPZP -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 15

Zdjęcie działki
identyfikator działki: 026201_1.0011.340/7

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Działka budowlana przy centrum Legnicy z projektem + MPZP

Legnica, gm. M. Legnica, pow. powiat Legnica, Dolnośląskie
Powierzchnia terenu: 340 m²
250 000 zł
735,29 zł/m²

Nie kupuj działki w ciemno! Sprawdź ją przed zakupem!

Co zyskujesz z raportem o działce z najlepszedzialki.pl

Powierzchnia:
340 m²
Rodzaj prawa:
własność
Ulica:
Kręta
Numer działki:
340/7
Źródło informacji planistycznej:
miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego 
Kod pocztowy:
59-220

Dowiedz się wiecej o miejscowości
Opis
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 340 m², zlokalizowana przy ulicy Krętej 12 przy bezpośrednim centrum miasta Legnicy. To propozycja dla osób, które chcą szybko rozpocząć budowę domu jednorodzinnego lub szukają pewnej inwestycji w atrakcyjnej lokalizacji. Najważniejsze atuty: - regularny kształt (ok. 17 × 17 m) – łatwa i efektywna zabudowa - bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej, - w pełni ogrodzona i wyposażona w solidną bramę wjazdową od strony drogi publicznej, uporządkowana, gotowa do inwestycji, - w północnej i wschodniej części posesji nasadzenia (tuje), zapewniające prywatność, - spokojna okolica przy jednoczesnej bliskości centrum. Przeznaczenie i możliwości zabudowy: - miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego: 1MNU – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz usługowa, - grunt wyłączony z produkcji rolnej - w 2022 r. uzyskano decyzję Prezydenta Miasta Legnicy o trwałym wyłączeniu gruntu z produkcji rolniczej, - media w drodze: energia elektryczna, gaz, woda, kanalizacja (wydane warunki przyłączeniowe), - w cenie: gotowy, funkcjonalny projekt domu dostosowany do wymiarów działki. Dodatkowe możliwości: - Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki nr 340/5 o powierzchni 220 m², co daje łącznie 560 m² w centrum miasta. idealne rozwiązanie pod większą inwestycję lub rozbudowany dom jednorodzinny. - sprzedaż obejmuje udział 1/3 w działce sąsiedniej (nr 340/6 – 31 m²). Potencjał inwestycyjny: - możliwość zabudowy mieszkaniowej lub usługowej, - lokalizacja blisko centrum zwiększa wartość nieruchomości w czasie, - idealna zarówno pod dom, jak i inwestycję usługową. Lokalizacja: W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się m.in. sklepy (Lidl, Biedronka, B1), szkoły, przedszkole, apteki, park miejski oraz tereny rekreacyjne. Działka usytuowana jest w spokojnej, kameralnej okolicy z dominującą zabudową jednorodzinną. Zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania szczegółowych informacji: 880 530 003