Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Działka rolna na malowniczym terenie - Kładno  -
Zachodniopomorskie Zdjęcie nr 1
Działka rolna na malowniczym terenie - Kładno  -
Zachodniopomorskie Zdjęcie nr 2
Działka rolna na malowniczym terenie - Kładno  -
Zachodniopomorskie Zdjęcie nr 3
Działka rolna na malowniczym terenie - Kładno  -
Zachodniopomorskie Zdjęcie nr 4
Działka rolna na malowniczym terenie - Kładno  -
Zachodniopomorskie Zdjęcie nr 5
Działka rolna na malowniczym terenie - Kładno  -
Zachodniopomorskie Zdjęcie nr 6
Działka rolna na malowniczym terenie - Kładno  -
Zachodniopomorskie Zdjęcie nr 7
Działka rolna na malowniczym terenie - Kładno  -
Zachodniopomorskie Zdjęcie nr 8

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Działka rolna na malowniczym terenie - Kładno

Kładno, pow. koszaliński, Zachodniopomorskie
Powierzchnia terenu: 6900 m²
300 000 zł
43,48 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT SP. Z O. O.
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
6900 m²

Opis
 Atrakcyjna, przestronna działka rolna o powierzchni 6900 m² - Kładno, tereny nadmorskie.

Oferuję Państwu wyjątkową działkę rolną o powierzchni 6900 m²,( nr. dz.113), położoną w malowniczej miejscowości, Kładno w pobliżu wybrzeża Bałtyku.

To miejsce, gdzie natura gra pierwsze skrzypce - cisza, otwarta przestrzeń i świeże, nadmorskie powietrze tworzą idealne warunki do realizacji różnych planów inwestycyjnych.

Atuty nieruchomości:

- duża powierzchnia - aż 6900 m² daje szerokie możliwości zagospodarowania,

- spokojna, zielona okolica,

- bliskość morza i terenów rekreacyjnych,

- dogodny dojazd do okolicznych miejscowości nadmorskich.

Lokalizacja, która robi różnicę:

- zaledwie kilkanaście minut do Kołobrzegu

- szybki dojazd do Koszalina

- dogodny dostęp do trasy drogi ekspresowej S6 łączącej region z Trójmiastem i Szczecinem,

- rozwijająca się infrastruktura i rosnące zainteresowanie inwestorów w okolicy.

Działka stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących gruntów z potencjałem - zarówno pod inwestycję kapitału jak i przyszłościowe przedsięwzięcie w jednej z najbardziej atrakcyjnych części wybrzeża.