Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
PROMOCJA  Działki z WZ pod Bud Szeregową - Ujście  -
Wielkopolskie Zdjęcie nr 1
PROMOCJA  Działki z WZ pod Bud Szeregową - Ujście  -
Wielkopolskie Zdjęcie nr 2
PROMOCJA  Działki z WZ pod Bud Szeregową - Ujście  -
Wielkopolskie Zdjęcie nr 3
PROMOCJA  Działki z WZ pod Bud Szeregową - Ujście  -
Wielkopolskie Zdjęcie nr 4
PROMOCJA  Działki z WZ pod Bud Szeregową - Ujście  -
Wielkopolskie Zdjęcie nr 5
PROMOCJA  Działki z WZ pod Bud Szeregową - Ujście  -
Wielkopolskie Zdjęcie nr 6
PROMOCJA  Działki z WZ pod Bud Szeregową - Ujście  -
Wielkopolskie Zdjęcie nr 7
PROMOCJA  Działki z WZ pod Bud Szeregową - Ujście  -
Wielkopolskie Zdjęcie nr 8
PROMOCJA  Działki z WZ pod Bud Szeregową - Ujście  -
Wielkopolskie Zdjęcie nr 9

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

PROMOCJA Działki z WZ pod Bud Szeregową - Ujście

Ujście, pow. pilski, Wielkopolskie
Powierzchnia terenu: 2625 m²
525 000 zł
200,00 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT SP. Z O. O.
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
2625 m²

Opis
Działka inwestycyjna położona w doskonałej lokalizacji - Ujście
OBNIŻKA CENY !!!

To doskonała okazja dla inwestora poszukującego miejsca pod budowę domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Oferta obejmuje sześć działek budowlanych, leżących równolegle do siebie, o łącznej powierzchni 2625m2.- wydane WZ

Działki uzbrojone w niezbędne media, takie jak woda, prąd, gaz, światłowód oraz kanalizacja, co znacznie ułatwia proces budowlany. Dodatkowo, na działce zostały wydane warunki zabudowy, które określają warunki i przepisy dotyczące budowy domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Dzięki w dogodnej lokalizacji, bliskości infrastruktury oraz łatwy dostęp do wszystkich mediów. 
Działka inwestycyjna w Ujściu stanowi doskonałą inwestycję dla osób poszukujących możliwości zainwestowania w rynek nieruchomości. 

W związku z powyższym, działka inwestycyjna w Ujściu to doskonała propozycja dla osób zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości, zarówno dla osób prywatnych, jak i dla deweloperów poszukujących gruntów pod nowe inwestycje. Z uwagi na swoją atrakcyjną lokalizację oraz już uzbrojenie w media, działka ta zapewnia wielkie możliwości rozwoju i zysków.