Miasta

Działki na sprzedaż Piaseczno

gm. , pow. tczewski, woj. pomorskie

Piaseczno to niewielka miejscowość położona w gminie i powiecie tczewskim, w województwie pomorskim. Otoczenie tej malowniczej miejscowości pełne jest wiejskich krajobrazów, zdominowanych przez pola uprawne, lasy i łąki. Charakterystycznym elementem krajobrazu są również liczne ogrodzenia z naturalnych materiałów.
Miejscowość ma charakter typowo rolniczy, co jest zgodne z panującą tu atmosferą spokoju i ciszy. W Piasecznie dominują działki rolne, stanowiące większość obszaru wsi. Na niektórych z nich można zauważyć tradycyjne domy wiejskie, które nadają charakterystycznego, rustykalnego uroku tej miejscowości.
Przybliżona liczba mieszkańców Piaseczna nie przekracza 200 osób.

W kwestii komunikacji, do stolicy województwa – Gdańska, z Piaseczna można dojechać samochodem lub autobusem. Podróż samochodem trwa zazwyczaj około jednej godziny, zaś autobusem – nieco dłużej. Piaseczno znajduje się około 40 kilometrów od Gdańska, co czyni je atrakcyjnym miejscem do zamieszkania dla osób pragnących mieszkać na łonie natury, a jednocześnie pracować w dużym mieście.
Poza działkami rolnymi, w okolicy Piaseczna można również znaleźć działki budowlane. Są one doskonałym miejscem do budowy domu dla osób ceniących spokój i bliskość natury. Działki budowlane zlokalizowane są zazwyczaj na obrzeżach wsi, co zapewnia dodatkową prywatność i ciszę.
W Piasecznie nie występują natomiast działki rekreacyjne ani przemysłowe, co potęguje charakter miejscowości jako typowo wiejskiej i rolniczej.

Działki na sprzedaż pod Warszawą – Twoja szansa na własny kawałek ziemi
Marzysz o przestrzeni z dala od miejskiego zgiełku, ale nadal w zasięgu stolicy? Działki na sprzedaż pod Warszawą cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród osób planujących budowę domu, jak i inwestorów poszukujących pewnego lokum dla kapitału. Dzięki pomocy profesjonalnego biura nieruchomości możesz znaleźć grunt dopasowany do swoich potrzeb – bez ryzyka, stresu i żmudnych formalności.
Sprawdź
Czy wojna na Bliskim Wschodzie zakończy hossę na nieruchomości w Dubaju i Dosze? Analiza dla inwestorów.

Koniec mitu "bezpiecznej przystani"? Przez ostatnią dekadę Dubaj i Doha były postrzegane jako synonimy nietykalności finansowej. Pustynne metropolie, w których nieruchomości rosły w górę szybciej niż w jakimkolwiek innym miejscu na świecie, przyciągały miliardy dolarów globalnego kapitału. Jednak rok 2026 przyniósł brutalną weryfikację tego status quo. Wojna na Bliskim Wschodzie, która rozlała się na państwa Zatoki Perskiej, a w szczególności bezpośrednie ataki na Dubaj oraz infrastrukturę w Dosze, postawiły inwestorów przed pytaniem: czy to czas na ucieczkę, czy na szukanie okazji w segmencie, jakim są nieruchomości gruntowe?

Sprawdź
Plany ogólne od 1 lipca 2026 roku – nadchodzące zmiany w planowaniu przestrzennym.
Czy warunki zabudowy będą trudniejsze do uzyskania i czy warto się śpieszyć uzyskaniem warunków zabudowy?
Sprawdź