Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Na sprzedaż działka budowlana - Sapowice -
wielkopolskie Zdjęcie nr 1
Na sprzedaż działka budowlana - Sapowice -
wielkopolskie Zdjęcie nr 2

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Na sprzedaż działka budowlana - Sapowice

Sapowice, gm. Stęszew, pow. poznański, wielkopolskie
Powierzchnia terenu: 625 m²
159 900 zł
255,84 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
NBN PROMOTOR
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
625 m²
Ulica:
Sapowice
Kod pocztowy:
62-400

Dowiedz się wiecej o miejscowości
Opis
Działka rolna z warunkami zabudowy  o pow.625m2 szer 26m i 700m2, nieogrodzona media prąd, w zapewnieniu,gaz w zapewnieniu,woda i kan.w drodze przy działce,Obecnie trwa wydzielenie 2 działek o pow 620m2 i 700m2. Cena jednej działki to 160,000,-zł
tel kontakt 501-483-943

Kontakt:
tel. zadzwoń
Wyślij pytanie
NBN PROMOTOR
Biuro nieruchomości

Data dodania ogłoszenia: 2024-09-21