Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Działka pod działalność produkcyjną i magazynową - Starogard Gdański  -
Pomorskie Zdjęcie nr 1
Pomorskie Zdjęcie nr 2
Pomorskie Zdjęcie nr 3
Pomorskie Zdjęcie nr 4
Pomorskie Zdjęcie nr 5
Pomorskie Zdjęcie nr 6
Pomorskie Zdjęcie nr 7
Pomorskie Zdjęcie nr 8
Pomorskie Zdjęcie nr 9
Pomorskie Zdjęcie nr 10
Pomorskie Zdjęcie nr 11

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Działka pod działalność produkcyjną i magazynową - Starogard Gdański

Starogard Gdański, pow. starogardzki, Pomorskie
Powierzchnia terenu: 2837 m²
1 046 853 zł
369,00 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT SP. Z O. O.
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
2837 m²

Opis
Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2 837 m², położona w Starogardzie Gdańskim, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczonym symbolem A.138.P1.

Nieruchomość przeznaczona jest pod zabudowę techniczno-produkcyjną, przemysłową, magazynową oraz składową. To atrakcyjna propozycja dla inwestorów oraz przedsiębiorców poszukujących terenu pod działalność produkcyjną, logistyczną, magazynową lub usługową związaną z obsługą przemysłu.

Powierzchnia: 2 837 m².

Teren objęty MPZP A.138.P1:

zabudowa techniczno-produkcyjna, przemysł, magazyny i składy, handel hurtowy, funkcje techniczne, rzemiosło uciążliwe, możliwość realizacji funkcji biurowych, administracyjnych oraz gastronomicznych związanych z prowadzoną działalnością.

Najważniejsze parametry zabudowy:

maksymalna powierzchnia zabudowy do 60%, maksymalna intensywność zabudowy 2,40, wysokość zabudowy do 25 m, możliwość zwiększenia wysokości dla potrzeb technologicznych, dachy o dowolnej geometrii, minimalna powierzchnia biologicznie czynna 10%.