Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Działka inwestycyjna 4150 m  MPZP  Starogard Gd - Starogard Gdański  -
Pomorskie Zdjęcie nr 1
Pomorskie Zdjęcie nr 2
Pomorskie Zdjęcie nr 3
Pomorskie Zdjęcie nr 4
Pomorskie Zdjęcie nr 5
Pomorskie Zdjęcie nr 6
Pomorskie Zdjęcie nr 7
Pomorskie Zdjęcie nr 8
Pomorskie Zdjęcie nr 9
Pomorskie Zdjęcie nr 10
Pomorskie Zdjęcie nr 11

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Działka inwestycyjna 4150 m MPZP Starogard Gd - Starogard Gdański

Starogard Gdański, pow. starogardzki, Pomorskie
Powierzchnia terenu: 4150 m²
1 079 000 zł
260,00 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT SP. Z O. O.
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
4150 m²

Opis
Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 4 150 m², położona w Starogardzie Gdańskim, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczonym symbolem A.139.MN.3.

Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej oraz usługowo-produkcyjnej. Lokalizacja oraz parametry MPZP sprawiają, że jest to atrakcyjna propozycja zarówno dla inwestora, jak i dewelopera poszukującego gruntu pod zabudowę mieszkaniową z usługami towarzyszącymi.

Powierzchnia: 4 150 m² - szerokie możliwości zagospodarowania terenu.

Teren objęty MPZP A.139.MN.3:

zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, możliwość realizacji zabudowy bliźniaczej oraz szeregowej, dopuszczone usługi nieuciążliwe i działalność gospodarcza, maksymalna powierzchnia zabudowy do 60%, maksymalna intensywność zabudowy 2,40, wysokość zabudowy do 12 m / do 3 kondygnacji nadziemnych, możliwość sytuowania budynków przy granicy działki, dachy o dowolnej geometrii.