Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Działki budowlane z war zab w Białachowie - Białachowo  -
Pomorskie Zdjęcie nr 1
Działki budowlane z war zab w Białachowie - Białachowo  -
Pomorskie Zdjęcie nr 2
Działki budowlane z war zab w Białachowie - Białachowo  -
Pomorskie Zdjęcie nr 3
Działki budowlane z war zab w Białachowie - Białachowo  -
Pomorskie Zdjęcie nr 4
Działki budowlane z war zab w Białachowie - Białachowo  -
Pomorskie Zdjęcie nr 5
Działki budowlane z war zab w Białachowie - Białachowo  -
Pomorskie Zdjęcie nr 6
Działki budowlane z war zab w Białachowie - Białachowo  -
Pomorskie Zdjęcie nr 7
Działki budowlane z war zab w Białachowie - Białachowo  -
Pomorskie Zdjęcie nr 8
Działki budowlane z war zab w Białachowie - Białachowo  -
Pomorskie Zdjęcie nr 9
Działki budowlane z war zab w Białachowie - Białachowo  -
Pomorskie Zdjęcie nr 10
Działki budowlane z war zab w Białachowie - Białachowo  -
Pomorskie Zdjęcie nr 11
Działki budowlane z war zab w Białachowie - Białachowo  -
Pomorskie Zdjęcie nr 12
Działki budowlane z war zab w Białachowie - Białachowo  -
Pomorskie Zdjęcie nr 13
Działki budowlane z war zab w Białachowie - Białachowo  -
Pomorskie Zdjęcie nr 14

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Działki budowlane z war zab w Białachowie - Białachowo

Białachowo, pow. starogardzki, Pomorskie
Powierzchnia terenu: 1276 m²
117 392 zł
92,00 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT SP. Z O. O.
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
1276 m²

Opis
Na sprzedaż działki budowlane w Białachowie - wieś kociewska, woj. pomorskie 

Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze! 

Oferujemy Państwu trzy wyjątkowe działki budowlane o powierzchniach: 
1276 m²  1333 m²  1513 m²  Każda działka posiada wydane warunki zabudowy, co umożliwia szybkie rozpoczęcie budowy wymarzonego domu. 

Lokalizacja 

Białachowo to malownicza wieś kociewska w gminie Zblewo, powiat starogardzki, województwo pomorskie. 
Zaledwie 15 km od Starogardu Gdańskiego - około 15 minut jazdy samochodem trasą krajową nr 22.  Dostępne połączenia autobusowe PKS, ułatwiające komunikację z większymi miejscowościami.  Otoczenie: lasy, tereny zielone, cisza i spokój charakterystyczne dla wsi kociewskiej.  Atrakcje w okolicy 
Arboretum Wirty - najstarszy w Polsce leśny ogród dendrologiczny (1869 r.), ok. 3 km od działek, zajmujący blisko 70 ha.  Idealne miejsce dla miłośników przyrody, spacerów, wycieczek rowerowych i aktywnego wypoczynku.  Trasy piesze i rowerowe prowadzą w głąb Borów Tucholskich oraz okolic Borzechowa.  Dla kogo?