Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Tatarska  2520 m  Prestiżowa okolica - Przeworsk  -
Podkarpackie Zdjęcie nr 1
Tatarska  2520 m  Prestiżowa okolica - Przeworsk  -
Podkarpackie Zdjęcie nr 2
Tatarska  2520 m  Prestiżowa okolica - Przeworsk  -
Podkarpackie Zdjęcie nr 3
Tatarska  2520 m  Prestiżowa okolica - Przeworsk  -
Podkarpackie Zdjęcie nr 4
Tatarska  2520 m  Prestiżowa okolica - Przeworsk  -
Podkarpackie Zdjęcie nr 5
Tatarska  2520 m  Prestiżowa okolica - Przeworsk  -
Podkarpackie Zdjęcie nr 6
Tatarska  2520 m  Prestiżowa okolica - Przeworsk  -
Podkarpackie Zdjęcie nr 7
Tatarska  2520 m  Prestiżowa okolica - Przeworsk  -
Podkarpackie Zdjęcie nr 8
Tatarska  2520 m  Prestiżowa okolica - Przeworsk  -
Podkarpackie Zdjęcie nr 9
Tatarska  2520 m  Prestiżowa okolica - Przeworsk  -
Podkarpackie Zdjęcie nr 10
Tatarska  2520 m  Prestiżowa okolica - Przeworsk  -
Podkarpackie Zdjęcie nr 11

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Tatarska 2520 m Prestiżowa okolica - Przeworsk

Przeworsk, gm. Przeworsk, pow. Przeworski, Podkarpackie
Powierzchnia terenu: 2485 m²
440 000 zł
177,06 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
Muvon Nieruchomości
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
2485 m²
Rodzaj prawa:
własność

Opis
Na sprzedaż wyjątkowa działka o łącznej powierzchni 2485 m², położona w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Przeworsku – przy ul. Tatarskiej.

To miejsce wybierane przez osoby ceniące spokój, bezpieczeństwo i wysoki standard życia. W sąsiedztwie znajduje się nowa zabudowa jednorodzinna oraz mieszkańcy o ustabilizowanej sytuacji zawodowej, w tym środowisko lekarskie.

Najważniejsze informacje:Powierzchnia: 2485 m²
Działki ewidencyjne: 3796/4 oraz 3796/6
Sprzedaż: Wyłącznie w całości
Kształt: Regularny, duże możliwości zagospodarowania
Dojazd: Drogą asfaltową
Media: Dostępne na działce
Status: Warunki zabudowy w trakcie uzyskiwania

Spokojna okolica z nową zabudową i świetnym dojazdem do centrum. Wyjątkowy potencjał i atrakcyjność tej lokalizacji sprawiają, że jej wartość rynkowa stale rośnie.

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację nieruchomości. To miejsce najlepiej ocenić na żywo — chętnie pokażę działkę i odpowiem na wszystkie pytania.