Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Syndyk sprzeda działki z rozpoczętą budową dwóch budynków mieszkalnych - Raciążek  -
kujawsko-pomorskie Zdjęcie nr 1
kujawsko-pomorskie Zdjęcie nr 2
kujawsko-pomorskie Zdjęcie nr 3
kujawsko-pomorskie Zdjęcie nr 4
kujawsko-pomorskie Zdjęcie nr 5
kujawsko-pomorskie Zdjęcie nr 6
kujawsko-pomorskie Zdjęcie nr 7

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Syndyk sprzeda działki z rozpoczętą budową dwóch budynków mieszkalnych - Raciążek

Raciążek, gm. Raciążek, pow. aleksandrowski, kujawsko-pomorskie
Powierzchnia terenu: 2369 m²
69 300 zł
29,25 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
Administer Polska Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
2369 m²
Rodzaj prawa:
własność
Ulica:
Wiatraczna

Opis
OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Z MASY UPADŁOŚCI Z OBNIŻONĄ CENĄ
Syndyk masy upadłości Przedsiębiorstwa Handlowo-Produkcyjnego TENTOR A. Twardowski, Z. Moczulak sp. j. w upadłości zaprasza wszystkich zainteresowanych do składana ofert na zakup nieruchomości gruntowej położonej w Raciążku przy ul. Wiatracznej z rozpoczętą realizacją inwestycji polegającą na budowie dwóch budynków mieszkalnych działki nr 790/4, 790/6 obręb 0008 Raciążek, dla których Sąd Rejonowy w Aleksandrowie Kujawskim prowadzi księgę wieczystą numer WL1A/00024209/4 oraz działek numer 790/7 oraz 790/8 (drogi dojazdowe) w Raciążku, dla których prowadzona jest księga wieczysta numer WL1A/00039808/1:
a)działka numer 790/4 wraz z działką 790/8 (droga dojazdowa) – cena wywoławcza 32 700,00 zł netto (40 221,00 zł brutto),
b)działka numer 790/6 wraz z działką 790/7 (droga dojazdowa) – cena wywoławcza 36 600,00 zł netto (45 018,00 zł brutto);