Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Na sprzedaż działka inwestycyjna - Rzeczyca -
lubelskie Zdjęcie nr 1
Na sprzedaż działka inwestycyjna - Rzeczyca -
lubelskie Zdjęcie nr 2
Na sprzedaż działka inwestycyjna - Rzeczyca -
lubelskie Zdjęcie nr 3
Na sprzedaż działka inwestycyjna - Rzeczyca -
lubelskie Zdjęcie nr 4
Na sprzedaż działka inwestycyjna - Rzeczyca -
lubelskie Zdjęcie nr 5
Na sprzedaż działka inwestycyjna - Rzeczyca -
lubelskie Zdjęcie nr 6
Na sprzedaż działka inwestycyjna - Rzeczyca -
lubelskie Zdjęcie nr 7

identyfikator działki: 061404_5.0003.39

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Na sprzedaż działka inwestycyjna - Rzeczyca

Rzeczyca, gm. Kazimierz Dolny, pow. puławski, lubelskie
Powierzchnia terenu: 18012 m²
590 000 zł
32,76 zł/m²

Nie kupuj działki w ciemno! Sprawdź ją przed zakupem!

Co zyskujesz z raportem o działce z najlepszedzialki.pl

Powierzchnia:
18012 m²
Ulica:
Kazimierz Dolny, Rzeczyca
Numer działki:
39
Kod pocztowy:
24-120

Dowiedz się wiecej o miejscowości
Opis
Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1 801 mkw. zabudowana budynkiem sklepu o pow. 106 mkw, położona w miejscowości Rzeczyca.
W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Kazimierz Dolny oznaczona jako UH,UG,UR,UI - Usługi handlu, gastronomii, rzemiosła i inne. Doskonałe miejsce do prowadzenia sklepu, baru lub agroturystyki, jak również działalności rzemieślniczej. Otoczenie spokojne i malownicze, wśród zabudowy jednorodzinnej i Kazimierskich lasów i wąwozów. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, działka jest uzbrojona w następujące media: prąd, woda, gaz, osadnik oraz światłowód. W najbliższym sąsiedztwie: szkoła podstawowa, szkoła średnia w Kazimierzu Dolnym oddalonym ok. 10 km. Działka ogrodzona, plac przed budynkiem utwardzony. Nieruchomość dostępna od zaraz.