Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Śliczna działka budowlana w Walerianach - Waleriany  -
Mazowieckie Zdjęcie nr 1
Śliczna działka budowlana w Walerianach - Waleriany  -
Mazowieckie Zdjęcie nr 2
Śliczna działka budowlana w Walerianach - Waleriany  -
Mazowieckie Zdjęcie nr 3
Śliczna działka budowlana w Walerianach - Waleriany  -
Mazowieckie Zdjęcie nr 4
Śliczna działka budowlana w Walerianach - Waleriany  -
Mazowieckie Zdjęcie nr 5
Śliczna działka budowlana w Walerianach - Waleriany  -
Mazowieckie Zdjęcie nr 6
Śliczna działka budowlana w Walerianach - Waleriany  -
Mazowieckie Zdjęcie nr 7
Śliczna działka budowlana w Walerianach - Waleriany  -
Mazowieckie Zdjęcie nr 8

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Śliczna działka budowlana w Walerianach - Waleriany

Waleriany, gm. Puszcza Mariańska, pow. żyrardowski, Mazowieckie
Powierzchnia terenu: 1300 m²
175 000 zł
134,62 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
Agencja Nieruchomości "MÓJ DOM" Katarzyna Mańkowska - Wieprzkowicz
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
1300 m²
Rodzaj prawa:
własność

Opis
tel. 792-458-274; 535-408-100.
www.mojdom-zyrardow.pl
Jesteś w trakcie poszukiwań urokliwej działki w niedużej miejscowości, z dobrym dojazdem do większych, okolicznych miast oraz do tras szybkiego ruchu?
Jeżeli tak, odezwij się do nas i umów się na prezentację nieruchomości.
Agencja Nieruchomości MÓJ DOM poleca do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni ok. 1300 m2 znajdującą się w miejscowości Waleriany, gmina Puszcza Mariańska, powiat żyrardowski, województwo mazowieckie.
Działka w całości objęta MPZP, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
Kształt działki: prostokąt.
Wymiary: szerokość - ok. 28 m, długość ok. 46 m.
Media: prąd i woda miejska w drodze przy działce.
Ogrodzenie: brak.
Nasadzenia: na części działki las sosnowy. Budynki: brak.
Dojazd: asfalt oraz utwardzony ok. 300 m.
Typ: własność.
Numer oferty DZ/S/458 a.
Super lokalizacja!
W Walerianach sklep, szkoła podstawowa, Kościół, przystanek komunikacji miejskiej ok. 2 km.