Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
816 m2 z pozwoleniem i fundamentami - Borowa - Borowa  -
Łódzkie Zdjęcie nr 1
816 m2 z pozwoleniem i fundamentami - Borowa - Borowa  -
Łódzkie Zdjęcie nr 2
816 m2 z pozwoleniem i fundamentami - Borowa - Borowa  -
Łódzkie Zdjęcie nr 3
816 m2 z pozwoleniem i fundamentami - Borowa - Borowa  -
Łódzkie Zdjęcie nr 4
816 m2 z pozwoleniem i fundamentami - Borowa - Borowa  -
Łódzkie Zdjęcie nr 5
816 m2 z pozwoleniem i fundamentami - Borowa - Borowa  -
Łódzkie Zdjęcie nr 6
816 m2 z pozwoleniem i fundamentami - Borowa - Borowa  -
Łódzkie Zdjęcie nr 7
816 m2 z pozwoleniem i fundamentami - Borowa - Borowa  -
Łódzkie Zdjęcie nr 8
816 m2 z pozwoleniem i fundamentami - Borowa - Borowa  -
Łódzkie Zdjęcie nr 9
816 m2 z pozwoleniem i fundamentami - Borowa - Borowa  -
Łódzkie Zdjęcie nr 10

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

816 m2 z pozwoleniem i fundamentami - Borowa - Borowa

Borowa, gm. Koluszki, pow. Łódzki Wschodni, Łódzkie
Powierzchnia terenu: 816 m²
280 000 zł
343,14 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
Muvon Nieruchomości
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
816 m²
Rodzaj prawa:
własność
C-Profes - wyceny 2

Opis
Działka 816 m2 z pozwoleniem na budowę i fundamentami - Borowa

Szukasz miejsca na wymarzony dom, ale chcesz uniknąć wielomiesięcznego procesu załatwiania formalności urzędowych, projektów i pozwoleń? Ta oferta jest stworzona dla Ciebie.
Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Borowa (gmina Koluszki, powiat łódzki wschodni) przy ulicy Długiej 339b. Nieruchomość posiada aktualne pozwolenie na budowę oraz rozpoczęte prace budowlane (wylane fundamenty), co pozwala na natychmiastowe przystąpienie do dalszych etapów inwestycji.

Najważniejsze informacje o nieruchomości:
Cena: 280 000 PLN
Powierzchnia działki: 816 m2
Stan prawny: Pełna własność
Przeznaczenie: Tereny zabudowy mieszkaniowej, budownictwo jednorodzinne indywidualne (działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego).
Parametry działki:
Ukształtowanie terenu: Płaska