Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Duża inwestycyjna na Mazurach  - Jora Wielka - Jora Wielka  -
Warmińsko-Mazurskie Zdjęcie nr 1
Warmińsko-Mazurskie Zdjęcie nr 2
Warmińsko-Mazurskie Zdjęcie nr 3
Warmińsko-Mazurskie Zdjęcie nr 4
Warmińsko-Mazurskie Zdjęcie nr 5

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Duża inwestycyjna na Mazurach - Jora Wielka - Jora Wielka

Jora Wielka, gm. Mikołajki, pow. Mrągowski, Warmińsko-Mazurskie
Powierzchnia terenu: 8200 m²
349 000 zł
42,56 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
Muvon Nieruchomości
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
8200 m²

Opis
Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej, położonej w malowniczej wiosce żeglarskiej - Jora Wielka. Działka o powierzchni 8200 m², objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP), daje szerokie możliwości realizacji inwestycji usługowych, turystycznych i rekreacyjnych.

Podstawowe informacje o działce:
Powierzchnia działki: 8200 m².
Rodzaj zabudowy (U.01): Usługowa (turystyka, hotele, obiekty konferencyjne, gastronomia, obiekty odnowy biologicznej, basen kryty).
Media: Prąd, woda, kanalizacja miejska w działce.
Dojazd: Kostka betonowa, dobry dostęp przez cały rok.

Działka znajduje się w atrakcyjnej, turystycznej okolicy – w wiosce żeglarskiej Jora Wielka. W pobliżu znajdują się liczne hotele oraz inne obiekty turystyczne, co czyni tę nieruchomość doskonałą lokalizacją pod inwestycje związane z branżą turystyczną i usługową.
Odległość do jeziora Tałty: 400 m.