Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Grunt zabudowany blokiem po hotelu robotniczym na usługi medyczne, mieszkania. -
lubelskie Zdjęcie nr 1
lubelskie Zdjęcie nr 2
lubelskie Zdjęcie nr 3
lubelskie Zdjęcie nr 4
lubelskie Zdjęcie nr 5
lubelskie Zdjęcie nr 6
lubelskie Zdjęcie nr 7
lubelskie Zdjęcie nr 8
lubelskie Zdjęcie nr 9
lubelskie Zdjęcie nr 10
lubelskie Zdjęcie nr 11
lubelskie Zdjęcie nr 12

Zdjęcie działki
identyfikator działki: 061807_2.0015.233

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Grunt zabudowany blokiem po hotelu robotniczym na usługi medyczne, mieszkania.

Wożuczyn-Cukrownia, gm. Rachanie, pow. tomaszowski, lubelskie
Powierzchnia terenu: 3020 m²
850 000 zł
281,46 zł/m²

Nie kupuj działki w ciemno! Sprawdź ją przed zakupem!

Co zyskujesz z raportem o działce z najlepszedzialki.pl

Powierzchnia:
3020 m²
Rodzaj prawa:
brak informacji
Ulica:
Wojska Polskiego 40
Numer działki:
233
Źródło informacji planistycznej:
brak informacji 
Typ działki - przeznaczenie:
  • pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną
Ilość kondygnacji podziemnych:
4
Kod pocztowy:
22-640

Dowiedz się wiecej o miejscowości
Opis
Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem, położona w miejscowości Wożuczyn Cukrownia ( zwana sypialnią Zamościa), w bezpośredniej okolicy Zamościa budynek czterokondygnacyjny -4. piętra ( wys. 2,80 m )+ użytkowa kondygnacja piwniczna-( o wys. 2,5 m) o powierzchni 1250 m2działka 3000 m2 z dostępem do drogi publicznej konstrukcja z lat 70., w bardzo dobrym stanie technicznym część okien PCV. • świeżo wyremontowany dach, mury w idealnym stanie W otoczeniu znajduje się osiedle ok. 20 bloków mieszkalnych . Blisko znajduje się farma fotowoltaiczna oraz jest możliwość i wstępna zgoda na podłączenia ogrzewania do biogazowni – niskie koszty eksploatacyjne i ekologiczne rozwiązania. • mBank (3 lata temu) – 3000000 zł • drugi operat – 3200000 zł Możliwość przyznania kredytu w mBank. Nieruchomość przeszła procedurę weryfikacyjną i jest zgoda na udzielenie kredytu. Dane pochodzą od oferującego i nie stanowią oferty wg K.C.