Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Działki mieszkaniow-usługowaWSZYSTKIE MEDIAOsowa - Osowa  -
Pomorskie Zdjęcie nr 1
Działki mieszkaniow-usługowaWSZYSTKIE MEDIAOsowa - Osowa  -
Pomorskie Zdjęcie nr 2
Działki mieszkaniow-usługowaWSZYSTKIE MEDIAOsowa - Osowa  -
Pomorskie Zdjęcie nr 3
Działki mieszkaniow-usługowaWSZYSTKIE MEDIAOsowa - Osowa  -
Pomorskie Zdjęcie nr 4
Działki mieszkaniow-usługowaWSZYSTKIE MEDIAOsowa - Osowa  -
Pomorskie Zdjęcie nr 5
Działki mieszkaniow-usługowaWSZYSTKIE MEDIAOsowa - Osowa  -
Pomorskie Zdjęcie nr 6

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Działki mieszkaniow-usługowaWSZYSTKIE MEDIAOsowa - Osowa

Osowa, pow. Gdańsk, Pomorskie
Powierzchnia terenu: 1425 m²
1 852 500 zł
1.300,00 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o.
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
1425 m²

Opis
Działki na sprzedaż 1425m2
lub łącznie

nr 479 - 1425m2
nr 480 - 1220m2
=2645m2 

Pierwsza linia zabudowy ulicy Nowy świat

Przy działce media takie jak: PRĄD, WODA,GAZ, CIEPŁO Z MIASTA, KANALIZACJA

Działka płaska z wjazdem od ul. Penelopy 

Grunty objęte MPZP: 
 Przeznaczenie terenu: M/U31 teren zabudowy mieszkaniowo-usługowej, zawierającej zabudowę mieszkaniową ekstensywną - domy mieszkalne wolno stojące jedno- lub dwumieszkaniowe oraz domy w zabudowie bliźniaczej, i / lub zabudowę usługową komercyjną i / lub publiczną z dopuszczeniem małych hurtowni do 2000 m2 powierzchni użytkowej.
Zasady kształtowania zabudowy i zagospodarowania terenu:

1) linie zabudowy: maksymalne nieprzekraczalne w odległości 4 m od linii rozgraniczającej terenu od strony ulicy Nowy Świat (poza północną granicą planu) i ulicy Oriona (poza zachodnią granicą planu), jak na rysunku planu;

2) wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki budowlanej objętej inwestycją: minimalna nie ustala się, maksymalna 50%;