Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
działka pod lasem blisko Białegostoku ze stawem - Ogrodniczki  -
Podlaskie Zdjęcie nr 1
Podlaskie Zdjęcie nr 2
Podlaskie Zdjęcie nr 3
Podlaskie Zdjęcie nr 4
Podlaskie Zdjęcie nr 5

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

działka pod lasem blisko Białegostoku ze stawem - Ogrodniczki

Ogrodniczki, pow. białostocki, Podlaskie
Powierzchnia terenu: 1925 m²
395 000 zł
205,19 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
em5 nieruchomości
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
1925 m²

Opis
Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.

Polecamy nieruchomość gruntową niezabudowaną w bliskiej odległości od Białegostoku w gminie Supraśl. Ogrodniczki, to miejscowość ciesząca się dużym zainteresowaniem, z dobrą infrastrukturą: szkoła, przedszkole, sklep spożywczy, Biedronka. Dzięki nowo wybudowanej drodze posiada dobry dojazd do Białegostoku i Supraśla.
Działka z linią brzegową strumyka - dopływ rzeki Supraśl i stawem (można zasypać), położona w klimatycznym miejscu, w sąsiedztwie domów wolnostojących i w otulinie Puszczy Knyszyńskiej, co zapewnia wymarzoną ciszę, relaks i spokój, wypady na grzybobranie lub wycieczki rowerowe. Przeprowadzone badania geologiczne potwierdziły piaszczysty przepuszczalny grunt.
Teren nie jest objęty MPZP. Powierzchnia 1925m2, działka narożna z dojazdem z dwóch stron, media: prąd- skrzynka na działce. Główne atuty nieruchomości:
- Bardzo dobry dojazd do Centrum Białegostoku i do Supraśla
- W pobliżu przystanek autobusowy, sklepy, szkoła, przedszkole