Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Działki przemysłowo-usługowe -pow 3000m2 i więcej - Ulkowy  -
Pomorskie Zdjęcie nr 1
Pomorskie Zdjęcie nr 2
Pomorskie Zdjęcie nr 3
Pomorskie Zdjęcie nr 4
Pomorskie Zdjęcie nr 5
Pomorskie Zdjęcie nr 6
Pomorskie Zdjęcie nr 7
Pomorskie Zdjęcie nr 8
Pomorskie Zdjęcie nr 9

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Działki przemysłowo-usługowe -pow 3000m2 i więcej - Ulkowy

Ulkowy, pow. gdański, Pomorskie
Powierzchnia terenu: 3985 m²
797 000 zł
200,00 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o.
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
3985 m²

Opis
NIERUCHOMOŚĆ: Przedmiotem sprzedaży są nieruchomości gruntowe położone w odległości 18 km od Gdańska, pomiędzy autostradą A1 i drogą krajową nr 91. Teren płaski, niezagospodarowany, klasa ziemi: III i IV. Dojazd do nieruchomości zapewnia droga asfaltowa.

Działki w trakcie uzyskiwania WZ pod hale magazynowe (przeznaczenie przemysłowo-usługowe). Dostępnych jest 10 działek o powierzchni po +/- 3000 m2 każda. Istnieje możliwość powiększenia przedmiotowej działki o dodatkowy areał +/- 3000 m2.

MEDIA: prąd, gaz, woda (w drodze asfaltowej na granicy działki, zrobiony jest projekt wodociągu - bez przyłączy)

OKOLICA: charakteryzuje się spokojnym, rozwijającym się zapleczem logistyczno-przemysłowym, z jednoczesną bliskością dużych ośrodków miejskich. W zaledwie kilkanaście minut można dotrzeć do Gdańska, co czyni tę lokalizację idealną dla firm obsługujących Trójmiasto oraz region północnej Polski.