Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Działka 2111 m  Łódź Brzezińska 257  MPZP- pełne media - piękne otoczenie - Widzew  -
łódzkie Zdjęcie nr 1
łódzkie Zdjęcie nr 2
łódzkie Zdjęcie nr 3
łódzkie Zdjęcie nr 4
łódzkie Zdjęcie nr 5
łódzkie Zdjęcie nr 6
łódzkie Zdjęcie nr 7
łódzkie Zdjęcie nr 8
łódzkie Zdjęcie nr 9

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Działka 2111 m Łódź Brzezińska 257 MPZP- pełne media - piękne otoczenie - Widzew

Widzew, gm. Łódź, pow. Łódź, łódzkie
Powierzchnia terenu: 2111 m²
850 000 zł
402,65 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
odwlasciciela.pl
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
2111 m²

Opis
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Szukasz działki pod dom z klimatem, a nie kolejnego „gołego pola”? To miejsce ma wszystko, czego potrzeba, żeby zacząć budowę bez stresu. Działka jest w pełni uzbrojona: prąd, woda, gaz na działce, kanalizacja w drodze. Teren równy i suchy (różnica poziomów tylko ok. 1,2 m), otoczony pięknymi drzewami i naturalnym ogrodem. Na działce stoi budynek do rozbiórki — dzięki temu masz gotowe przyłącza i bazę dla ekipy na start prac. To nie jest wąski „wagon”. Front ok. 20 m daje swobodę projektową, a od ulicy możesz oddzielić się zielenią. Do tego masz nasadzenia, których nie da się „kupić” — na takie drzewa i klimat pracuje się latami. Powierzchnia: 2111 m² Wjazd bezpośrednio z ul. Brzezińskiej (DK72) Użytek: B – tereny mieszkaniowe Szerokość frontu ok. 20 m Spokojna, zielona okolica Szybki dojazd do centrum i autostrady A1 Pełne media + gotowe przyłącza MPZP – jasne zasady zabudowy Cena: 850 000 zł tel: 663-110-653 Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl