Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Działka rekreacyjna nad Narwią - Krzewo  -
Podlaskie Zdjęcie nr 1
Działka rekreacyjna nad Narwią - Krzewo  -
Podlaskie Zdjęcie nr 2
Działka rekreacyjna nad Narwią - Krzewo  -
Podlaskie Zdjęcie nr 3

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Działka rekreacyjna nad Narwią - Krzewo

Krzewo, pow. łomżyński, Podlaskie
Powierzchnia terenu: 1400 m²
79 000 zł
56,43 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
em5 nieruchomości
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
1400 m²

Opis
Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.

Działka rekreacyjna w pięknej scenerii nad rzeką Narew w miejscowości Krzewo koło Łomży. Przy działce (w drodze) dostępny jest prąd i wodociąg. Możliwa zabudowa letniskowa lub dom na zgłoszenie. powierzchnia działki - 1400 m2 kształt prostokąta 55m x 23m odległość od rzeki - ok. 140 m w linii prostej położona na lekkim zboczu prąd i wodociąg przy działce dojazd drogą gruntową Cena sprzedaży - 79 000,00

Jeśli ta nieruchomość nie spełnia wszystkich oczekiwań - skontaktuj się z nami. Pokażemy również inne oferty dopasowane do Twoich potrzeb, w tym takie, które nie są jeszcze publikowane.

Kontakt:
tel. zadzwoń
Wyślij pytanie
em5 nieruchomości
Biuro nieruchomości

Data dodania ogłoszenia: 2026-02-20