Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Olmonty działka 1000m2 - Olmonty  -
Podlaskie Zdjęcie nr 1
Olmonty działka 1000m2 - Olmonty  -
Podlaskie Zdjęcie nr 2
Olmonty działka 1000m2 - Olmonty  -
Podlaskie Zdjęcie nr 3
Olmonty działka 1000m2 - Olmonty  -
Podlaskie Zdjęcie nr 4
Olmonty działka 1000m2 - Olmonty  -
Podlaskie Zdjęcie nr 5

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Olmonty działka 1000m2 - Olmonty

Olmonty, pow. białostocki, Podlaskie
Powierzchnia terenu: 1000 m²
289 000 zł
289,00 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
em5 nieruchomości
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
1000 m²

Opis
Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.

Marzysz o własnym kawałku raju, gdzie budzi Cię śpiew ptaków, a szum drzew koi zmysły? Ta wyjątkowa działka jest właśnie dla Ciebie! Położona w malowniczej okolicy z dala od miejskiego zgiełku w miejscowości Olmonty w gminie Juchnowiec Kościelny.
Działka o powierzchni 1000m2, otoczona jest lasami, łąkami, rzeką w pobliżu, co gwarantuje ciszę, świeże powietrze i bliski kontakt z naturą. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego, można wystąpić o warunki zabudowy. Dostępne media: prąd i światłowód w drodze ok 40 m. Dojazd do działki prowadzi droga utwardzona. Spokojne sąsiedztwo, luźna zabudowa jednorodzinna gwarantuje przestrzeń i prywatność, tworząc kameralną atmosferę.

Jeśli ta nieruchomość nie spełnia wszystkich oczekiwań - skontaktuj się z nami. Pokażemy również inne oferty dopasowane do Twoich potrzeb, w tym takie, które nie są jeszcze publikowane.