Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
NOWA NIŻSZA CENA - Działka usługowo-mieszkaniowa Polaki - Polaki  -
mazowieckie Zdjęcie nr 1
mazowieckie Zdjęcie nr 2
mazowieckie Zdjęcie nr 3
mazowieckie Zdjęcie nr 4
mazowieckie Zdjęcie nr 5
mazowieckie Zdjęcie nr 6
mazowieckie Zdjęcie nr 7
mazowieckie Zdjęcie nr 8
mazowieckie Zdjęcie nr 9
mazowieckie Zdjęcie nr 10

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

NOWA NIŻSZA CENA - Działka usługowo-mieszkaniowa Polaki - Polaki

Polaki, gm. Kotuń, pow. siedlecki, mazowieckie
Powierzchnia terenu: 10238 m²
680 000 zł
66,42 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
Paweł Bielecki Eden
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
10238 m²

OKAZJA! NOWA NIŻSZA CENA!
Na sprzedaż przestronna działka usługowo-mieszkaniowa o powierzchni 1,02 ha w miejscowości Polaki, gm. Kotuń.
Nieruchomość (nr ewid. 485/2) z dużym potencjałem, położona przy drodze asfaltowej, oddalona o ok. 150 m od DK2 (Warszawa-Terespol).
Działka ma bardzo korzystne wymiary ok. 56 m szerokości i ok. 188 m długości, co pozwala na swobodną aranżację przestrzeni według własnych potrzeb.
Teren równy porośnięty trawą.
Według nowego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego jest to teren zabudowy usługowej z zabudową mieszkaniową - UMN.
Dodatkowo ustala się realizację drogi, ścieżki rowerowej i chodnika wzdłuż działki, co także podnosi jej wartość.
Media: woda, prąd, kanalizacja, światłowód.
Bezpieczna i spokojna okolica w sąsiedztwie łąk, działalności gospodarczych i domów jednorodzinnych.
Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja.
Działka położona w dogodnym punkcie komunikacyjnym, niecałe 2 km od Kotunia, gdzie jest niezbędna infrastruktura handlowo-usługowa i edukacyjna.