Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Działka budowlana Chwaszczyno 1008 m2 - Chwaszczyno  -
Pomorskie Zdjęcie nr 1
Działka budowlana Chwaszczyno 1008 m2 - Chwaszczyno  -
Pomorskie Zdjęcie nr 2
Działka budowlana Chwaszczyno 1008 m2 - Chwaszczyno  -
Pomorskie Zdjęcie nr 3

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Działka budowlana Chwaszczyno 1008 m2 - Chwaszczyno

Chwaszczyno, pow. kartuski, Pomorskie
Powierzchnia terenu: 1008 m²
395 000 zł
391,87 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o.
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
1008 m²
Ulica:
Stefana Żeromskiego

Opis
Oferujemy do zakupu działkę budowlaną (obowiązuje MPZP) w bardzo dobrej cenie, położoną w urokliwej miejscowości Chwaszczyno. Powierzchnia tej działki wynosi 1008 m2. 

Podstawowe informacje:

Wielkość działki: ok. 1008 m2
Obecne przeznaczenie: Działka będzie przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne.
Dostępność mediów:
woda - na terenie działki
kanalizacja, energia, gaz - w drodze 

Uchwała Rady Miasta w Żukowie nr XX/316/2000 z 13 marca 2000 r. - do wglądu. 

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ!

KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!

- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów
- gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę
- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu
- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję

Kontakt:
tel. zadzwoń
Wyślij pytanie
PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o.
Biuro nieruchomości

Data dodania ogłoszenia: 2026-05-22