Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Działki inwestycyjne przy DW803ze stawem Zgórznica - Zgórznica  -
lubelskie Zdjęcie nr 1
lubelskie Zdjęcie nr 2
lubelskie Zdjęcie nr 3
lubelskie Zdjęcie nr 4
lubelskie Zdjęcie nr 5
lubelskie Zdjęcie nr 6
lubelskie Zdjęcie nr 7

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Działki inwestycyjne przy DW803ze stawem Zgórznica - Zgórznica

Zgórznica, gm. Stoczek Łukowski, pow. łukowski, lubelskie
Powierzchnia terenu: 14799 m²
300 000 zł
20,27 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
Paweł Bielecki Eden
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
14799 m²
Typ działki - przeznaczenie:
  • rolna
Rodzaj nawierzchni:
  • droga o nawierzchni asfaltowej
C-Profes - wyceny 2

Opis
Na sprzedaż kompleks trzech działek o łącznej powierzchni 2,9617 ha, położonych w miejscowości Zgórznica w gminie Stoczek Łukowski, powiat łukowski, województwo lubelskie.
Nieruchomość stanowi teren o wysokim potencjale inwestycyjnym, z dostępem do drogi wojewódzkiej DW803, stawem i bezpośrednim dojściem do rzeki Świder.
Całość tworzy spójny obszar, który może zostać wykorzystany zarówno pod działalność usługową, rekreacyjną, jak i pod zabudowę jednorodzinną bądź zgodną z wydanymi decyzjami.
Pierwsza działka numer 865 o powierzchni 1,4818 ha przylega bezpośrednio do drogi wojewódzkiej i stanowi teren przeznaczony pod rozwój inwestycji. W strukturze użytków znajdują się: RV 0,1730 ha, Lzr-RVI 0,0059 ha, RVI 0,1623 ha oraz LsIV 1,1406 ha co pozwala na optymalne planowanie zabudowy i zagospodarowania terenu.
Druga działka o numerze 197/2 powierzchni 0,52 ha (Ws) posiada bezpośredni dostęp do rzeki Świder oraz altankę czyli naturalną przestrzeń wypoczynkową umiejscowioną nad stawem.
Trzecia działka, oznaczona numerem 391 o powierzchni całkowitej 0,9599 ha, w tym 0,8393 ha jako ŁV oraz 0,1206 ha jako W-ŁV. Jest to akwen o powierzchni około 0,6 ha lustra wody, zadbany i zarybiany stanowiący ważny element rekreacyjny nieruchomości i podnoszący jej atrakcyjność.