Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Tymianka - działki 12031614 m MPZP - Tymianka  -
Łódzkie Zdjęcie nr 1
Tymianka - działki 12031614 m MPZP - Tymianka  -
Łódzkie Zdjęcie nr 2
Tymianka - działki 12031614 m MPZP - Tymianka  -
Łódzkie Zdjęcie nr 3
Tymianka - działki 12031614 m MPZP - Tymianka  -
Łódzkie Zdjęcie nr 4
Tymianka - działki 12031614 m MPZP - Tymianka  -
Łódzkie Zdjęcie nr 5
Tymianka - działki 12031614 m MPZP - Tymianka  -
Łódzkie Zdjęcie nr 6
Tymianka - działki 12031614 m MPZP - Tymianka  -
Łódzkie Zdjęcie nr 7
Tymianka - działki 12031614 m MPZP - Tymianka  -
Łódzkie Zdjęcie nr 8
Tymianka - działki 12031614 m MPZP - Tymianka  -
Łódzkie Zdjęcie nr 9

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Tymianka - działki 12031614 m MPZP - Tymianka

Tymianka, gm. Stryków, pow. Zgierski, Łódzkie
Powierzchnia terenu: 1203 m²
84 210 zł
70,00 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
Muvon Nieruchomości
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
1203 m²
Rodzaj prawa:
własność

Opis
Na sprzedaż 9 działek w miejscowości Tymianka (gmina Stryków, powiat zgierski). Teren objęty MPZP – symbol 10MN/U, co daje możliwość realizacji zabudowy jednorodzinnej, usługowej lub mieszkaniowo-usługowej. Oferta idealna dla osób, które szukają działki z jasnym przeznaczeniem w planie oraz rozsądną powierzchnią pod dom z ogrodem.

Cena 70 zł/m² (jednakowa dla wszystkich działek)

Numery działek i powierzchnie 175/8 – 1614 m² - posiada aktualne pozwolenie na budowę - Dom w poziomkach 7 z pracowni Archon, 99 m² + piwnice 175/12 – 1203 m²
175/13 – 1393 m²
175/14 – 1399 m²
175/15 – 1399 m²
175/16 – 1393 m²
175/17 – 1326 m² 175/21 – 1320 m²

Wymiary Działka 175/18 (1320 m²): ok. 26 m x 51 m
Działka 175/8 (1614 m²): kształt nieregularny; orientacyjnie ok. 41 m szerokości (górna krawędź) oraz głębokość ok. 34–46 m (różne odcinki); dodatkowo widoczne załamanie granicy (odcinki ok. 36 m i 7 m).Pozostałe działki mają zbliżone powierzchnie (1203–1399 m²)

MPZP 10MN/U - najważniejsze parametry zabudowy Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna / usługowa / mieszkaniowo-usługowa
Zabudowa wolnostojąca
Maks. powierzchnia zabudowy: 35%
Min. powierzchnia biologicznie czynna: 45%
Intensywność zabudowy: 0,01 – 1,05
Wysokość budynku (podstawowe): do 3 kondygnacji, max 12 m
Garaż/gospodarczy: 1 kondygnacja, max 6 m
Dach: płaski lub stromy, kąt 0–45°
Min. pow. nowo wydzielanej działki: 1000 m²
Uwaga z planu: zakaz usług oświaty i zdrowia.

Dojazd Droga polna oraz dojazd realizowany poprzez udziały (droga wewnętrzna/udziałowa).

Otoczenie: Spokojne, zielone sąsiedztwo - układ działek sprzyja zabudowie jednorodzinnej z ogrodem, z możliwością połączenia funkcji mieszkalnej i drobnych usług (zgodnie z MPZP).

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń - odpowiem na każde pytanie.

Mateusz Szelest
tel.: 531-279-162
e-mail: m.szelest@muvon.pl

Sebastian Szefel