Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
BEZPOŚREDNIO LAS  PNB WZGaz woda prąd światłowód - Sulmin  -
Pomorskie Zdjęcie nr 1
Pomorskie Zdjęcie nr 2
Pomorskie Zdjęcie nr 3
Pomorskie Zdjęcie nr 4
Pomorskie Zdjęcie nr 5
Pomorskie Zdjęcie nr 6
Pomorskie Zdjęcie nr 7
Pomorskie Zdjęcie nr 8
Pomorskie Zdjęcie nr 9
Pomorskie Zdjęcie nr 10
Pomorskie Zdjęcie nr 11
Pomorskie Zdjęcie nr 12
Pomorskie Zdjęcie nr 13
Pomorskie Zdjęcie nr 14

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

BEZPOŚREDNIO LAS PNB WZGaz woda prąd światłowód - Sulmin

Sulmin, pow. kartuski, Pomorskie
Powierzchnia terenu: 1985 m²
939 000 zł
473,05 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o.
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
1985 m²

 
UWAGA:

Działka 1985m2 znajduję się bezpośrednio przy lesie, posiada wydane pozwolenie na budowę, warunki zabudowy, przeprowadzone badania gruntu a prąd, woda, gaz i światłowód są tuż przy granicy działki a ogród od strony południowej...

i co najważniejsze w tej okolicy:

Nie dociera tu zapach z wysypiska śmieci!

Tak więc drodzy Państwo chyba możemy użyć określenia rarytas... :-)

LOKALIZACJA:
Działka znajduję się w Sulminie tuż obok Otomina. Jest to wieś położona przy jeziorze Otomińskim w odległości 5 km od administracyjnych granic Gdańska. Najbliższy sklep spożywczy LIVIO położony jest około kilometra od działki, natomiast do Biedronki jedziemy około 10-12 minut. Na jeszcze większe zakupy najbliższej można się udać do centrum handlowego Fashion House.

W sąsiedztwie znajduję się same nowe domy.

Przez las można dojść do jeziora Otomińskiego, które w linii prostej znajduję się 1200m2 od działki. 

Sulmin w 2026 roku jest świetną inwestycją, ponieważ w wysoce pożądanym Otominie w zasadzie działek na sprzedaż nie ma a jeśli jakakolwiek się pojawi - co ma miejsce raz na kilka miesięcy to jej cena jest dwa razy wyższa niż w Sulminie. A obie miejscowości są dosyć podobne.