Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Górska przestrzeń dla Ciebie  działka z potencjałem - Wola Kosnowa  -
małopolskie Zdjęcie nr 1
małopolskie Zdjęcie nr 2
małopolskie Zdjęcie nr 3
małopolskie Zdjęcie nr 4
małopolskie Zdjęcie nr 5
małopolskie Zdjęcie nr 6
małopolskie Zdjęcie nr 7
małopolskie Zdjęcie nr 8
małopolskie Zdjęcie nr 9
małopolskie Zdjęcie nr 10
małopolskie Zdjęcie nr 11
małopolskie Zdjęcie nr 12
małopolskie Zdjęcie nr 13

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Górska przestrzeń dla Ciebie działka z potencjałem - Wola Kosnowa

Wola Kosnowa, gm. Łącko, pow. nowosądecki, małopolskie
Powierzchnia terenu: 3900 m²
152 000 zł
38,97 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
Bodziony Nieruchomości
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
3900 m²
Rodzaj prawa:
własność

Opis
Na sprzedaż działka rolno-budowlana położona w malowniczej miejscowości Wola Kosnowa, gmina Łącko, powiat nowosądecki, woj. małopolskie.
Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczona symbolami:
5.MRj.10 – tereny zabudowy zagrodowej i zabudowy mieszkalnictwa jednorodzinnego (około 19.5a)
5.R.55 – tereny rolnicze (około 17.5a)
KDD – droga gminna (około 2a)
Media:
*woda – własna studnia na działce,
*prąd – przy granicy działki przebiega linia napowietrzna dwunapięciowa średniego i niskiego napięcia,
*kanalizacja – możliwość wykonania przydomowej oczyszczalni ścieków lub szamba.
W zakresie przyłączy mediów przyszły właściciel będzie zobowiązany do samodzielnego wystąpienia do właściwych gestorów sieci o wydanie indywidualnych warunków przyłączeniowych.
Ta nieruchomość o powierzchni 39a to wyjątkowa propozycja dla osób szukających harmonii między komfortem życia a bliskością natury. Działka ma charakter mieszany część przeznaczona jest pod zabudowę, co daje możliwość realizacji wymarzonego domu, natomiast pozostała część stanowi teren rolny, idealny do własnych upraw, ogrodu czy rekreacyjnej przestrzeni zielonej.