Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
OKAZJA działka budowlana w miejscowości Golanka gm Gromnik pow 107 ha - Golanka  -
małopolskie Zdjęcie nr 1
małopolskie Zdjęcie nr 2
małopolskie Zdjęcie nr 3
małopolskie Zdjęcie nr 4
małopolskie Zdjęcie nr 5
małopolskie Zdjęcie nr 6
małopolskie Zdjęcie nr 7
małopolskie Zdjęcie nr 8
małopolskie Zdjęcie nr 9
małopolskie Zdjęcie nr 10
małopolskie Zdjęcie nr 11
małopolskie Zdjęcie nr 12
małopolskie Zdjęcie nr 13
małopolskie Zdjęcie nr 14
małopolskie Zdjęcie nr 15
małopolskie Zdjęcie nr 16
małopolskie Zdjęcie nr 17
małopolskie Zdjęcie nr 18
małopolskie Zdjęcie nr 19
małopolskie Zdjęcie nr 20

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

OKAZJA działka budowlana w miejscowości Golanka gm Gromnik pow 107 ha - Golanka

Golanka, gm. Gromnik, pow. tarnowski, małopolskie
Powierzchnia terenu: 10700 m²
328 000 zł
30,65 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
Bodziony Nieruchomości
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
10700 m²
Rodzaj prawa:
własność

Opis
Oferujemy na sprzedaż piękną działkę w miejscowości Golanka, gmina Gromnik, powiat tarnowski, województwo małopolskie.
Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczona symbolem MN (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) 73.7 ar ,ZL (tereny lasów) 27ar.
Teren działki w części przeznaczonej pod budownictwo mieszkaniowe jest stosunkowo płaski, z nieznacznym wznoszeniem w kierunku północno-wschodnim.
Kształt działki jest regularny z wydzielonym fragmentem stanowiącym połączenie z drogą publiczną.
Nieruchomość ma zapewniony bezpośredni dostęp do drogi publicznej o nawierzchni bitumicznej.
Przy granicy działki z lasem przebiega napowietrzna sieć elektroenergetyczna niskiego napięcia, sieć kanalizacyjna oraz sieć gazowa.
Sieć wodociągowa znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie.
Na działce znajduje się studnia betonowa.
Media:
*woda- sieć wodociągowa zlokalizowana przy lesie, przyłącze Φ40.
*prąd- linia energetyczna przebiega w górnej części działki od strony lasu.