Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
16 ha ziemi Gorzanów   - Gorzanów  -
dolnośląskie Zdjęcie nr 1
16 ha ziemi Gorzanów   - Gorzanów  -
dolnośląskie Zdjęcie nr 2
16 ha ziemi Gorzanów   - Gorzanów  -
dolnośląskie Zdjęcie nr 3
16 ha ziemi Gorzanów   - Gorzanów  -
dolnośląskie Zdjęcie nr 4
16 ha ziemi Gorzanów   - Gorzanów  -
dolnośląskie Zdjęcie nr 5

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

16 ha ziemi Gorzanów - Gorzanów

Gorzanów, gm. Gorzanów, pow. kłodzki, dolnośląskie
Powierzchnia terenu: 160000 m²
1 600 000 zł
10,00 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
odwlasciciela.pl
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
160000 m²

Opis
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Na sprzedaż: kompleks gruntów rolnych – 16 ha Sprzedaz TYLKO w całości Oferuję na sprzedaż atrakcyjny kompleks gruntów rolnych o łącznej powierzchni 16 ha Nieruchomość położona w malowniczej okolicy Kotliny Kłodzkiej, w otoczeniu zabudowy charakterystycznej dla regionu – luźna zabudowa jednorodzinna, siedliskowa oraz tereny rekreacyjne. Najważniejsze atuty: Zwarta powierzchnia – teren stanowi jeden spójny kompleks, bez rozproszenia Płaski teren – ułatwiający zagospodarowanie i przyszłe inwestycje Położenie pod lasem – gwarancja ciszy, prywatności i bezpośredniego kontaktu z naturą Wspaniałe widoki na otaczające góry – wyjątkowe walory krajobrazowe przez cały rok Dostęp do dróg publicznych zapewniające wygodną komunikację Bardzo dobra komunikacja z głównymi trasami regionu Bliskość Czarnej Góry – atrakcyjna lokalizacja turystyczna, duży potencjał rekreacyjny i inwestycyjny Spokojna, zielona okolica z dużym potencjałem rozwoju Nieruchomość stanowi świetną propozycję zarówno dla inwestora, jak i osób poszukujących gruntu w urokliwej części Dolnego Śląska. Tylko poważne oferty. Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji. Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl