Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Na sprzedaż działka budowlana - Kozubszczyzna -
lubelskie Zdjęcie nr 1
Na sprzedaż działka budowlana - Kozubszczyzna -
lubelskie Zdjęcie nr 2
Na sprzedaż działka budowlana - Kozubszczyzna -
lubelskie Zdjęcie nr 3
Na sprzedaż działka budowlana - Kozubszczyzna -
lubelskie Zdjęcie nr 4
Na sprzedaż działka budowlana - Kozubszczyzna -
lubelskie Zdjęcie nr 5
Na sprzedaż działka budowlana - Kozubszczyzna -
lubelskie Zdjęcie nr 6

Zdjęcie działki
identyfikator działki: 060908_2.0002.306/7

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Na sprzedaż działka budowlana - Kozubszczyzna

Kozubszczyzna, gm. Konopnica, pow. lubelski, lubelskie
Powierzchnia terenu: 1469 m²
399 000 zł
271,61 zł/m²

Nie kupuj działki w ciemno! Sprawdź ją przed zakupem!

Co zyskujesz z raportem o działce z najlepszedzialki.pl

Powierzchnia:
1469 m²
Ulica:
Kozubszczyzna, Konopnica
Numer działki:
306/7
Kod pocztowy:
21-030

Dowiedz się wiecej o miejscowości
Opis
Na sprzedaż działka budowlana/usługowa o powierzchni 1500 m² (15 ar)  położona w Kozubszczyźnie gm. Konopnica
Lokalizacja i dostępność
- Położona w centrum Kozubszczyzny w otoczeniu lokali usługowych  oraz zabudowy jednorodzinnej, ok 50 m od Urzędu Gminy Konopnica
- Wydane warunki zabudowy
- Nieruchomość idealna pod działalność usługową bądź zabudowę mieszkaniową 
- W odległości ok 50 m ogólnodostępny parking
Charakterystyka działki
[list][*]Powierzchnia: 1469 m² z bezpośrednim dostępem i wjazdem z drogi gminnej asfaltowej[*]Media: prąd, gaz, światłowód, kanalizacja [*]Teren: płaski, dobrze nasłoneczniony, idealny do zagospodarowania według własnych potrzeb [*]Księga wieczysta wolna od obciążeń, możliwość natychmiastowego przejęcia[*]Możliwość dokupienia sąsiedniej działki o pow. 332 m2[/list]