Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Na sprzedaż działka budowlana - Łuszczów Pierwszy -
lubelskie Zdjęcie nr 1
Na sprzedaż działka budowlana - Łuszczów Pierwszy -
lubelskie Zdjęcie nr 2
Na sprzedaż działka budowlana - Łuszczów Pierwszy -
lubelskie Zdjęcie nr 3
Na sprzedaż działka budowlana - Łuszczów Pierwszy -
lubelskie Zdjęcie nr 4
Na sprzedaż działka budowlana - Łuszczów Pierwszy -
lubelskie Zdjęcie nr 5
Na sprzedaż działka budowlana - Łuszczów Pierwszy -
lubelskie Zdjęcie nr 6
Na sprzedaż działka budowlana - Łuszczów Pierwszy -
lubelskie Zdjęcie nr 7
Na sprzedaż działka budowlana - Łuszczów Pierwszy -
lubelskie Zdjęcie nr 8
Na sprzedaż działka budowlana - Łuszczów Pierwszy -
lubelskie Zdjęcie nr 9

Zdjęcie działki
identyfikator działki: 060914_2.0016.43/2

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Na sprzedaż działka budowlana - Łuszczów Pierwszy

Łuszczów Pierwszy, gm. Wólka, pow. lubelski, lubelskie
Powierzchnia terenu: 3459 m²
349 000 zł
100,90 zł/m²

Nie kupuj działki w ciemno! Sprawdź ją przed zakupem!

Co zyskujesz z raportem o działce z najlepszedzialki.pl

Powierzchnia:
3459 m²
Ulica:
Łuszczów Pierwszy
Numer działki:
43/2

Opis
Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 3 459 m², z szerokością 32 metrów, położona w malowniczym Łuszczowie Pierwszym. To idealne miejsce dla osób marzących o własnym domu w spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do natury i jednocześnie blisko miasta.
Działka usytuowana jest w pierwszej linii zabudowy od drogi, co zapewnia komfortowy dojazd drogą utwardzoną. W jej granicach dostępne jest już podłączenie prądu oraz wody, natomiast gaz znajduje się w odległości około 100 metrów od granicy, co umożliwia szybkie i wygodne podłączenie.