Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Pod domkidompensjonat- blisko morza Sztutowo - Sztutowo  -
Pomorskie Zdjęcie nr 1
Pod domkidompensjonat- blisko morza Sztutowo - Sztutowo  -
Pomorskie Zdjęcie nr 2
Pod domkidompensjonat- blisko morza Sztutowo - Sztutowo  -
Pomorskie Zdjęcie nr 3
Pod domkidompensjonat- blisko morza Sztutowo - Sztutowo  -
Pomorskie Zdjęcie nr 4
Pod domkidompensjonat- blisko morza Sztutowo - Sztutowo  -
Pomorskie Zdjęcie nr 5
Pod domkidompensjonat- blisko morza Sztutowo - Sztutowo  -
Pomorskie Zdjęcie nr 6
Pod domkidompensjonat- blisko morza Sztutowo - Sztutowo  -
Pomorskie Zdjęcie nr 7
Pod domkidompensjonat- blisko morza Sztutowo - Sztutowo  -
Pomorskie Zdjęcie nr 8
Pod domkidompensjonat- blisko morza Sztutowo - Sztutowo  -
Pomorskie Zdjęcie nr 9
Pod domkidompensjonat- blisko morza Sztutowo - Sztutowo  -
Pomorskie Zdjęcie nr 10
Pod domkidompensjonat- blisko morza Sztutowo - Sztutowo  -
Pomorskie Zdjęcie nr 11
Pod domkidompensjonat- blisko morza Sztutowo - Sztutowo  -
Pomorskie Zdjęcie nr 12
Pod domkidompensjonat- blisko morza Sztutowo - Sztutowo  -
Pomorskie Zdjęcie nr 13
Pod domkidompensjonat- blisko morza Sztutowo - Sztutowo  -
Pomorskie Zdjęcie nr 14

Zdjęcie działki
identyfikator działki: 221005_2.0006.73/1

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Pod domkidompensjonat- blisko morza Sztutowo - Sztutowo

Sztutowo, pow. nowodworski, Pomorskie
Powierzchnia terenu: 911 m²
640 000 zł
702,52 zł/m²

Nie kupuj działki w ciemno! Sprawdź ją przed zakupem!

Co zyskujesz z raportem o działce z najlepszedzialki.pl

Wyślij pytanie
PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o.
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
911 m²
  • morze
0

Opis
Idealna pod dom jednorodzinny/ pensjonat / domki letniskowe na wynajem / sklep /małą gastronomię!

Zamieszkaj 20 minut spacerem od plaży i korzystaj z uroków nadmorskiego klimatu!

*TYLKO U NAS * BEZ PROWIZJI* 

LOKALIZACJA:
Działka położona w Sztutowie przy ul. Sportowej, objęta MPZP pod zabudowę mieszkaniową o niskiej intensywności. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna oraz pensjonatowa. Atrakcyjna lokalizacja nadmorska - około 2 km do szerokiej, piaszczystej plaży prowadzącej przez malowniczy las nadmorski. Granica lasu znajduje się około 100 m od działki. W pobliżu liczne ścieżki rowerowe, Żuławska Kolej Dojazdowa oraz Przekop Mierzei Wiślanej oddalony o około 10 km. W miejscowości znajdują się sklepy, gastronomia, przystań jachtowa oraz stadnina koni. Dogodny dojazd do Gdańska, Elbląga i Nowego Dworu Gdańskiego.