Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Syndyk sprzeda działkę rolną - Polanówka  -
lubelskie Zdjęcie nr 1
Syndyk sprzeda działkę rolną - Polanówka  -
lubelskie Zdjęcie nr 2
Syndyk sprzeda działkę rolną - Polanówka  -
lubelskie Zdjęcie nr 3
Syndyk sprzeda działkę rolną - Polanówka  -
lubelskie Zdjęcie nr 4
Syndyk sprzeda działkę rolną - Polanówka  -
lubelskie Zdjęcie nr 5

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Syndyk sprzeda działkę rolną - Polanówka

Polanówka, gm. Krynice, pow. tomaszowski, lubelskie
Powierzchnia terenu: 4412 m²
15 000 zł
3,40 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
Administer Polska Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
4412 m²

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY Z WOLNEJ RĘKI
nieruchomości gruntowej niezabudowanej – Polanówka
Syndyk masy upadłości Józefa Stopy, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, ogłasza sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w województwie lubelskim, powiecie tomaszowskim, gminie Krynice, miejscowości Polanówka, oznaczonej jako:
•działka ewidencyjna nr 20/1 o powierzchni 0,4412 ha,
•obręb ewidencyjny 0010 Polanówka,
•objęta księgą wieczystą nr ZA1T/00038299/9 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim, IV Wydział Ksiąg Wieczystych.
Nieruchomość stanowi grunt niezabudowany o charakterze rolnym. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem RP – teren rolniczy.
Sprzedaż następuje za cenę nie niższą niż wartość oszacowania, tj. za cenę:
15 000,00 zł (słownie: piętnaście tysięcy złotych 00/100).
I. Warunki składania ofert
Oferty pisemne, zgodne z warunkami określonymi w regulaminie sprzedaży, należy składać do dnia 28 maja 2026 r. do godz. 15:00 drogą pocztową lub osobiście na adres: