Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Zastań rolnikiem już od 100 tys  - Róża  -
Łódzkie Zdjęcie nr 1
Zastań rolnikiem już od 100 tys  - Róża  -
Łódzkie Zdjęcie nr 2
Zastań rolnikiem już od 100 tys  - Róża  -
Łódzkie Zdjęcie nr 3
Zastań rolnikiem już od 100 tys  - Róża  -
Łódzkie Zdjęcie nr 4
Zastań rolnikiem już od 100 tys  - Róża  -
Łódzkie Zdjęcie nr 5
Zastań rolnikiem już od 100 tys  - Róża  -
Łódzkie Zdjęcie nr 6

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Zastań rolnikiem już od 100 tys - Róża

Róża, gm. Dobroń, pow. Pabianicki, Łódzkie
Powierzchnia terenu: 14400 m²
100 000 zł
6,94 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
Muvon Nieruchomości
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
14400 m²

Opis
Na sprzedaż przestronna działka położona w miejscowości Róża, gmina Dobroń, w otoczeniu zieleni, pól i luźnej zabudowy. To doskonała propozycja dla osób poszukujących spokojnej lokalizacji z możliwością realizacji siedliska oraz prowadzenia działalności rolniczej.

Parametry nieruchomości:
Powierzchnia: ok. 14 400 m² (1,44 ha)
Kształt: regularny prostokąt
Szerokość: ok. 27 m
Dojazd: bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej
Media w drodze: prąd, woda, internetMPZP – realna możliwość zabudowy zagrodowej Dla nieruchomości obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z zapisami planu:
w pasie ok. 100 m od drogi dopuszczona jest zabudowa zagrodowa,
możliwe jest przeznaczenie ok. 3000 m² pod siedlisko z zabudową zagrodową (dom, budynki gospodarcze), zgodnie z przepisami szczególnymi.
To oznacza możliwość budowy domu oraz zaplecza gospodarczego dla rolnika lub osoby spełniającej warunki ustawowe. Potencjał działki: