Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Działka inwestycyjna - Wróblin  -
Opolskie Zdjęcie nr 1
Działka inwestycyjna - Wróblin  -
Opolskie Zdjęcie nr 2
Działka inwestycyjna - Wróblin  -
Opolskie Zdjęcie nr 3
Działka inwestycyjna - Wróblin  -
Opolskie Zdjęcie nr 4

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Działka inwestycyjna - Wróblin

Wróblin, gm. Wróblin, pow. Opole, Opolskie
Powierzchnia terenu: 11700 m²
1 500 000 zł
128,21 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
Broker House Nieruchomości s.c J.Kowol D.Kowol
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
11700 m²

Działka inwestycyjna/ Opole-Wróblin
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej o powierzchni 11700m2. Nieruchomość gruntowa usytuowana jest w miejscowości Opole, dzielnica Wróblin. W najbliższym otoczeniu łąki, oraz zabudowa jednorodzinna.
Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego oznaczonym symbolem 3U/P - zabudowa usługowa, tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów.
Kształt działki nieregularny, zbliżony do trójkąta.
Dostępne wszystkie media w drodze.
Wymiary działki:
119x157m
Dojazd drogą asfaltową.
Odległość do obwodnicy ok. 2km.
Odległość do autostrady A4 ok. 40km.
Nie zwlekaj, zadzwoń lub napisz do mnie już teraz, umów się na osobistą prezentację. Cena do negocjacji!
Doradca ds. nieruchomości odpowiedzialny za ofertę Dawid Kołpak, kontakt: 536 950 650 , pod nadzorem licencji 11486. Pozostałe oferty na www.brokerhouse.pl
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.