Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Piękna działka pod lasem 2257 m2 z wydaną WZKą - Barniewice  -
Pomorskie Zdjęcie nr 1
Pomorskie Zdjęcie nr 2
Pomorskie Zdjęcie nr 3
Pomorskie Zdjęcie nr 4
Pomorskie Zdjęcie nr 5
Pomorskie Zdjęcie nr 6
Pomorskie Zdjęcie nr 7
Pomorskie Zdjęcie nr 8
Pomorskie Zdjęcie nr 9
Pomorskie Zdjęcie nr 10
Pomorskie Zdjęcie nr 11
Pomorskie Zdjęcie nr 12
Pomorskie Zdjęcie nr 13
Pomorskie Zdjęcie nr 14

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Piękna działka pod lasem 2257 m2 z wydaną WZKą - Barniewice

Barniewice, pow. Gdańsk, Pomorskie
Powierzchnia terenu: 2257 m²
899 000 zł
398,32 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o.
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
2257 m²
Ulica:
Jacka Malczewskiego

Opis
DUŻA, PIĘKNA DZIAŁKA POŁOŻONA POD LASEM ! 

DZIAŁKA: Na sprzedaż pięknie położona działka nr 388/20 o powierzchni 2257 m2, znajdująca się  przy ulicy Jacka Malczewskiego w Barniewicach. Obecnie nieruchomość ma charakter malowniczej polany, urozmaiconej krzewami i drzewami. Sąsiedztwo gęstego, pachnącego lasu sosnowego oraz prywatna część leśna gwarantują nie tylko zachwycające widoki, ale przede wszystkim kojącą ciszę i prywatność. Jest to doskonałe miejsce na budowę domu, z bezpośrednim dostępem do leśnych ścieżek spacerowych.

WARUNKI ZABUDOWY: Wydane warunki zabudowy przewidują budowę domu wolnostojącego wraz z garażem i przydomową oczyszczalnią ścieków.

najważniejsze parametry i ustalenia dotyczące planowanej inwestycji )
1. Rodzaj i Funkcja Inwestycji Rodzaj: Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem oraz przydomową oczyszczalnią ścieków.

Funkcja: Mieszkaniowa.

2. Parametry Kształtowania ZabudowyLinia zabudowy: Wyznaczona w odległości 6,0 m od granicy z działką nr 388/22 (z możliwością wycofania w głąb działki).