Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Nowa cena Działki budowlane 15 minut od Gniezna - Strzyżewo Paczkowe  -
Wielkopolskie Zdjęcie nr 1
Wielkopolskie Zdjęcie nr 2
Wielkopolskie Zdjęcie nr 3
Wielkopolskie Zdjęcie nr 4
Wielkopolskie Zdjęcie nr 5
Wielkopolskie Zdjęcie nr 6
Wielkopolskie Zdjęcie nr 7
Wielkopolskie Zdjęcie nr 8
Wielkopolskie Zdjęcie nr 9
Wielkopolskie Zdjęcie nr 10
Wielkopolskie Zdjęcie nr 11
Wielkopolskie Zdjęcie nr 12
Wielkopolskie Zdjęcie nr 13
Wielkopolskie Zdjęcie nr 14

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Nowa cena Działki budowlane 15 minut od Gniezna - Strzyżewo Paczkowe

Strzyżewo Paczkowe, pow. gnieźnieński, Wielkopolskie
Powierzchnia terenu: 1266 m²
101 280 zł
80,00 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT SP. Z O. O.
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
1266 m²

Kontakt:
798 857 370
Mateusz Geszczyński

KOMPLEKS DZIAŁEK BUDOWLANYCH W LESIE, 15 MINUT OD GNIEZNA!!!

Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow. 1 266 m2 w miejscowości Strzyżewo Paczkowe (osiedle Łukaszewko).

Zaledwie 15 minut do Gniezna!!

Działki objęta MPZP zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i rekreacja indywidualna, teren o regularnym kształcie.

Media (w drodze):
- woda - projektowana
- prąd
- gaz

Urokliwy kompleks działek otoczone zielenią, stworzony w lesie z myślą o miłośnikach natury, ciszy i czystego powietrza. Dookoła dużo lasów i ścieżek rowerowych. Miejsce idealne na dom!

Kontakt:
798 857 370
Mateusz Geszczyński

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.