Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Działka siedliskowa  pod lasem 6 sztuk  - Grędzina  -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 1
Działka siedliskowa  pod lasem 6 sztuk  - Grędzina  -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 2
Działka siedliskowa  pod lasem 6 sztuk  - Grędzina  -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 3
Działka siedliskowa  pod lasem 6 sztuk  - Grędzina  -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 4
Działka siedliskowa  pod lasem 6 sztuk  - Grędzina  -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 5
Działka siedliskowa  pod lasem 6 sztuk  - Grędzina  -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 6
Działka siedliskowa  pod lasem 6 sztuk  - Grędzina  -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 7

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Działka siedliskowa pod lasem 6 sztuk - Grędzina

Grędzina, pow. oławski, Dolnośląskie
Powierzchnia terenu: 3300 m²
400 000 zł
121,21 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT SP. Z O. O.
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
3300 m²

Opiekun oferty Jan Kawiak
tel. 720 860 700
  Szanowni Państwo.

  Proponuję do sprzedania dużą działkę SIEDLISKOWĄ  o pow. prawie 20 000,00 m2.
Działka ta podzielona jest na 6 działek, każda o pow. około 3300,00 m2. Działki nie są objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Lokalizacja tej nieruchomości to urocza miejscowość -  GRĘDZINA -   niedaleko od Jelcza - Laskowice.
Działki położone są na końcu tej uroczej wsi pod lasem, a można powiedzieć, że prawie w lesie. Na środku działki właściciel przewidział wykopanie zbiornika wodnego prawie o pow. 10 000,00 m2. Każda z 6 działek będzie miała bezpośredni dostęp do wody.
Do każdej działki jest bezpośredni dojazd z drogi asfaltowej lub utwardzonej.
Podział i usytuowanie widoczne na załączonym planie..
Media - prąd i woda przy działce.
  Zapraszam na prezentację.
Opiekun oferty Janusz Kawiak
tel. 720 860 70

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.