Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Duża działka 173 haszkółka drzew iglastych - Kopaszyn  -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 1
Duża działka 173 haszkółka drzew iglastych - Kopaszyn  -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 2
Duża działka 173 haszkółka drzew iglastych - Kopaszyn  -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 3
Duża działka 173 haszkółka drzew iglastych - Kopaszyn  -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 4
Duża działka 173 haszkółka drzew iglastych - Kopaszyn  -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 5
Duża działka 173 haszkółka drzew iglastych - Kopaszyn  -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 6
Duża działka 173 haszkółka drzew iglastych - Kopaszyn  -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 7
Duża działka 173 haszkółka drzew iglastych - Kopaszyn  -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 8
Duża działka 173 haszkółka drzew iglastych - Kopaszyn  -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 9
Duża działka 173 haszkółka drzew iglastych - Kopaszyn  -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 10
Duża działka 173 haszkółka drzew iglastych - Kopaszyn  -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 11
Duża działka 173 haszkółka drzew iglastych - Kopaszyn  -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 12
Duża działka 173 haszkółka drzew iglastych - Kopaszyn  -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 13
Duża działka 173 haszkółka drzew iglastych - Kopaszyn  -
Dolnośląskie Zdjęcie nr 14

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Duża działka 173 haszkółka drzew iglastych - Kopaszyn

Kopaszyn, pow. trzebnicki, Dolnośląskie
Powierzchnia terenu: 17300 m²
700 000 zł
40,46 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT SP. Z O. O.
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
17300 m²

Nieruchomości Apartament
tel. 533 844 505 

                                         Oferta dostępna tylko w naszym biurze!
  Oferta skierowana do firm ogrodniczych  i też do klienta indywidualnego. 
Działka jest na końcowym etapie przekształcenia w MPZP na inwestycyjno- budowlaną.

Na sprzedaż duża działka rolna o powierzchni 1,73 ha położona w malowniczym miejscu niedaleko Obornik Śląskich w Kopaszynie. Na działce znajduje się szkółka drzew iglastych (piękne duże tuje, brabanty, szmaragdy i wiele innych ok. 25 000 sztuk). Działka sprzedawana jest wraz z nasadzeniami. Drzewa i krzewy są gotowe do sprzedaży i są wliczone w cenę działki.  Oferta skierowana przede wszystkim do firm zajmujących się podobną działalnością. Działka w całości ogrodzona, ma rozprowadzone nawodnienie, w środku są dwa stawy z wodą. Właściciel złożył dokumenty o zmianę przeznaczenia działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, istnieje możliwość przekształcenia.  Na działce jest prąd, w bliskiej okolicy znajdują się budynki mieszkalne, a także rozpoczęte nowe budowy domów.. Dojazd drogą gminną.