Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Sprzedam działkę  - Sól  -
śląskie Zdjęcie nr 1
Sprzedam działkę  - Sól  -
śląskie Zdjęcie nr 2
Sprzedam działkę  - Sól  -
śląskie Zdjęcie nr 3
Sprzedam działkę  - Sól  -
śląskie Zdjęcie nr 4

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Sprzedam działkę - Sól

Sól, gm. Sól, pow. żywiecki, śląskie
Powierzchnia terenu: 360 m²
12 700 zł
35,28 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
odwlasciciela.pl
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
360 m²

Opis
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Zdjęcia dodam niebawem.Działka 10277 w Soli gmina Rajcza dojazd asfaltem,na wzniesieniu także widać ładnie góry. 694 -Mam także przyczepy kempingowe zarejestrowane do postawienia.--600 Działka 10452 dojazd utwardzony blisko droga asfaltowa.-302 Cena za 1 działkę.Istotne żeby przed zadzwonieniem zlokalizować te działki w internecie po ich numerach bo nie mieszkam w pobliżu żeby oprowadzać,numer telefonu w treści ogłoszenia.działki nie są ogrodzone.Wiecej informacji na telefon (tylko po zlokalizowaniu)..Mam też działkę w Jeleśni na wynajem. 694600302 Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl

Kontakt:
tel. zadzwoń
Wyślij pytanie
odwlasciciela.pl
Biuro nieruchomości

Data dodania ogłoszenia: 2026-05-18