Większa ilość filtrówRozwiń więcej filtrów
Działka 13339a z potencjałem  dom gospodarstwo lub sad - Polna  -
małopolskie Zdjęcie nr 1
małopolskie Zdjęcie nr 2
małopolskie Zdjęcie nr 3
małopolskie Zdjęcie nr 4
małopolskie Zdjęcie nr 5
małopolskie Zdjęcie nr 6
małopolskie Zdjęcie nr 7
małopolskie Zdjęcie nr 8
małopolskie Zdjęcie nr 9
małopolskie Zdjęcie nr 10
małopolskie Zdjęcie nr 11
małopolskie Zdjęcie nr 12
małopolskie Zdjęcie nr 13
małopolskie Zdjęcie nr 14
małopolskie Zdjęcie nr 15
małopolskie Zdjęcie nr 16

Co to jest identyfikator działki ewidencyjnej?

Działka 13339a z potencjałem dom gospodarstwo lub sad - Polna

Polna, gm. Grybów, pow. nowosądecki, małopolskie
Powierzchnia terenu: 13339 m²
352 000 zł
26,39 zł/m²

Kontakt:
Wyślij pytanie
Bodziony Nieruchomości
Biuro nieruchomości
Dane działki
Powierzchnia:
13339 m²
Rodzaj prawa:
własność

Opis
Na sprzedaż działka o powierzchni 133.39 arów, zlokalizowana w urokliwej i spokojnej miejscowości Polna, bezpośrednio przy granicy z miejscowością Wyskitna, gmina Grybów, powiat nowosądecki, województwo małopolskie.
Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczona symbolem:
1.41RZ – teren zabudowy związanej z rolnictwem, dopuszczalna zabudowa zagrodowa (dom + budynek gospodarczy).
14.3 KDL – teren drogi lokalnej (około 40m2).
Media:
*woda – do wykonania studnia głębinowa,
*prąd – na działce sąsiedniej,
*kanalizacja – sieć kanalizacyjna przebiega w odległości około 130m od przedmiotowej parceli średnica Ø 200,
*gaz – sieć gazowa przebiega przy granicy działki średnica Ø 40.
W zakresie przyłączy mediów przyszły właściciel będzie zobowiązany do samodzielnego wystąpienia do właściwych gestorów sieci o wydanie indywidualnych warunków przyłączeniowych.
Działka pozwala na realizację domu jednorodzinnego wraz z budynkiem gospodarczym. Istnieje możliwość zabudowy przez rolnika. Zapewniamy również pełne wsparcie w przeprowadzeniu procedury KOWR oraz w pełnym procesie formalnym związanym z nabyciem nieruchomości.